mobile

Zwężona ul. Lazurowa

Zwężona jest ul. Lazurowa na odcinku od ul. Narwik do węzła z al. Obrońców Grodna.
 

Informacja prasowa/ fot. pixabay.com
Zwężona ul. Lazurowa

Deweloper planuje rozpocząć prace związane z budową kanalizacji ściekowej do budynków przy ul. Lazurowej 166 i 168. Prace będą prowadzone w kilku etapach i będą wiązały się ze zwężeniem jezdni. W pierwszym etapie prac wybudowana zostanie tymczasowa jezdnia i chodnik. Dzięki temu utrzymany będzie ruch w obydwu kierunkach. 

W kolejnym etapie, który planowany jest od 21 listopada do końca miesiąca, plac budowy zajmie część skrzyżowania z ul. Narwik. Wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu. Jadący od strony al. Obrońców Grodna nie będą mogli skręcić w lewo w ul. Narwik (czyli w kierunku ul. gen. T. Pełczyńskiego). Nie będzie również możliwości przejechania na wprost w ciągu ul. Narwik. Jadący od strony zachodniej będą musieli skręcić na skrzyżowaniu wprawo lub w lewo w ul. Lazurową, a jadący od strony ul. gen. T. Pełczyńskiego będą mogli tylko skręcić w prawo w stronę al. Obrońców Grodna. 
W następnych etapach, od początku grudnia, prace przeniosą się na ul. Lazurową pomiędzy ul. Narwik a węzłem z al. Obrońców Grodna. W tym czasie jezdnia będzie zwężona. Wszystkie prace mają zakończyć się na początku stycznia.

Źródło: infoulice.um.warszawa.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko