mobile
REKLAMA

Zwycięstwo Olimpii Warszawa na inaugurację sezonu!

Piłkarze Wolskiego Robotniczego Klubu Sportowego Olimpia Warszawa znakomicie rozpoczęli nowy sezon w lidze okręgowej. W środę o godz. 11:00 rozegrali swój pierwszy mecz na własnym stadionie, w którym pokonali Amura Wilga 4:1.

Marcin Kalicki
Zwycięstwo Olimpii Warszawa na inaugurację sezonu!

Blisko stu kibiców na stadionie przy ul. Górczewskiej 56/60 oglądało znakomite widowisko w wykonaniu gospodarzy zawodów, którzy już od dziesiątej minuty prowadzili 1:0 po wykorzystaniu rzutu karnego. Do przerwy piłkarze Olimpii zdobyli jeszcze dwa gole i prowadzili 3:0.

Drugie czterdzieści pięć minut lepiej rozpoczęli goście. W czterdziestej siódmej minucie piłkarze Amura wykorzystali rzut karny i zmniejszyli przewagę. W sześćdziesiątej ósmej minucie gospodarze po pięknej akcji strzelili czwartą bramkę. Pięć minut później zawodnik Olimpii ostro wślizgiem zaatakował rywala, a sędzia nie miał wątpliwości wyciągając drugą żółtą, a w efekcie czerwoną kartkę. Warszawianie pomimo, że ostatnie siedemnaście minut grali w osłabieniu, utrzymali korzystny wynik do końca spotkania.

WRKS Olimpia Warszawa - Amur Wilga 4:1

Zapraszamy na fotorelację z meczu.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda