mobile

FIRMA Arena Zdrowia

Arena Zdrowia

Arena Zdrowia

Włodarzewska 69a, 02-384 Warszawa

tel.: 517 131 019, 22 822 00 34, 22 823 01 88 / email: recepcja@arenazdrowia.pl

www: www.arenazdrowia.pl

godziny otwarcia

(pn-pt): 8:00-20:00

Arena Zdrowia jest Niepublicznym Zakładem Rehabilitacji Leczniczej w zielonej okolicy dzielnicy Ochota.
Świadczymy usługi z zakresu:
- rehabilitacja w pełnym zakresie (niemowlęta, dzieci i dorośli)
- rehabilitacja z wykorzystaniem technik osteopatycznych
- masaż leczniczy, sportowy, relaksacyjny
- konsultacje lekarskie ortopedyczne
- konsultacje lekarskie rehabilitacyjne
- diagnostykę obrazową -  USG bioderek u niemowląt i  dzieci
i inne
 Usługi, które świadczymy przeznaczone są dla dzieci (również niemowląt) i dorosłych wymagających profesjonalnej diagnozy oraz rehabilitacji, a także tych, którzy chcieliby zapobiegać powstawaniu wad układu ruchowego i prowadzić zdrowy tryb życia.
Oferujemy szeroki i kompletny zakres usług - począwszy od diagnozy lekarza oraz specjalisty, poprzez kompleksową rehabilitację, na porehabilitacyjnej kontroli i monitorowaniu każdego pacjenta kończąc.
Zespół Areny Zdrowia tworzą doświadczeni lekarze i terapeuci. Posiadamy najwyższej jakości sprzęt, dbamy również o miłą i kameralną atmosferę oraz przyjazny wystrój placówki, by każdemu pacjentowi zapewnić komfort i intymność terapii. Wszystkie nasze pomieszczenia dostosowane są do wymogów osób niepełnosprawnych, także poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Placówka znajduje się w przyjaznej, zielonej okolicy dzielnicy Ochota, z dogodnym dojazdem samochodem oraz komunikacją miejską. Dla pacjentów dostępny jest bezpłatny parking przy samym wejściu do naszej placówki medycznej. Od początku działalności współpracujemy z Narodowym Funduszem Zdrowia, a od wielu lat z firmami oferującymi prywatne ubezpieczenia zdrowotne, takimi jak Inter Polska. Nasza jakość jest bardzo wysoko oceniane przez Pacjentów, NFZ oraz współpracujące z nami firmy.

SZUKAJ

Kategorie


DODAJ FIRMĘ