mobile

FIRMA Asian Palace

Asian Palace

Asian Palace

Grójecka 42, 02-320 Warszawa

tel.: 790 743 982 / email: info@asianpalacerestaurant.pl

www: www.asianpalacerestaurant.pl

godziny otwarcia

(pn-pt): 11:00 - 22:00

(sb): 11:00 - 22:00

(nd): 11:00 - 22:00

Asian Palace Restaurant

Przy ul. Grójeckiej w Warszawie znajduje się nasza klimatyczna restauracja, która oferuje Państwu skosztowanie dań z kuchni Pakistańskiej oraz kuchni Indyjskiej.

Nasi goście mają szeroki wybór kuszących wyglądem i smakiem potraw. W restauracji serwowanych jest około 70 dań. Za każdym razem można spróbować innych najlepszych potraw z tradycyjnej azjatyckiej kuchni. Z dbałością o walory smakowe oraz estetyczne przygotowujemy dania z soczystych mięs oraz świeżych warzyw odpowiednio transportowanych bezpośrednio z Pakistanu i Indii.

Kuchnia zdrowa, kolorowa, dietetyczna i smaczna.

Chcemy namówić Państwa do zdrowego i estetycznego stylu odżywiania.

Kolorowe od warzyw dania, tradycyjny chleb Pakistański z pieca Tandor, oraz krewetki, ryby, baranina z warzywami i ryżem zapewniają zdrowe bogate w błonnik posiłki. Także najlepsze orientalne przyprawy mają pozytywny zdrowotny wpływ.

Mięso Halal

W naszej restauracji przygotowujemy mięso w tradycyjny sposób Halal. Przygotowanie mięsa sposobem Halal powoduje, że pozbawione jest ono krwi, która przy uboju w tradycyjny sposób zostaje w żyłach powodując rozwój bakterii. Mięso przygotwane zgodnie z tradycją Halal jest zdrowsze i świeższe.

SZUKAJ

Kategorie


DODAJ FIRMĘ