mobile

FIRMA Kuźnia Kulturalna

Kuźnia Kulturalna

Kuźnia Kulturalna

ul. Kostki Potockiego 24, 02-952 Warszawa

tel.: 500 200 200 wew.1 / email: rezerwacje@kuzniakulturalna.pl

www: www.kuzniakulturalna.pl

godziny otwarcia

(pn-pt): 11.00-22.00

(sb): 11.00-22.00

(nd): 11.00-22.00

Restauracja Kuźnia Kulturalna jest częścią zespołu pałacowo-parkowego Wilanów – znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego parku oraz pałacu zbudowanego pod koniec XVII wieku dla króla Jana III Sobieskiego.

W menu znajdują się tradycyjne dania polskiej kuchni, w tym flaki wołowe, karkówka z dzika i tatar, jak również bardziej wyszukane, np. pierś bażanta w sosie czekoladowym. Specjalnością Wiktora Stefaniaka, szefa kuchni, są steki.

Kuźnia Kulturalna organizuje:

* imprezy, bankiety, eventy firmowe do 200 osób
* szkolenia i konferencje
* prestiżowe kolacje i lunche
* spotkania o charakterze rodzinnym – wesela, komunie, urodziny

W okresie wiosna – jesień do dyspozycji gości jest taras oraz tzw. strefa relaksu, gdzie latem w weekendy prowadzone są animacje dla dzieci.

Kuźnia Kulturalna jest miejscem występów artystycznych, w tym koncertów jazzowych i kabaretów. Organizujemy również event na wyłączność z wybranym artystą.

Polecamy gościom oraz firmom udział w koncercie połączony z wykwintną kolacją w dowolnym ustawieniu krzeseł i stolików. W Kuźni koncertowali już m.in. Kayah, Justyna Steczkowska, Ewa Bem, Zbigniew Wodecki, Aga Zaryan, Maciej Maleńczuk. Na liście kabaretów i satyryków znajdują się Kabaret Moralnego Niepokoju, Piotr Bałtroczyk, Kabaret Hrabi, Grupa MoCarta. Co pół roku wprowadzany jest kalendarz wydarzeń, na które bilety można kupić w portalu biletowym Biletyna.pl: http://biletyna.pl/event/index/h/2665

 

Zapraszamy!

SZUKAJ

Kategorie


DODAJ FIRMĘ