mobile

FIRMA Lazy Dog Restaurant & Coctail Bar

Lazy Dog Restaurant & Coctail Bar

Lazy Dog Restaurant & Coctail Bar

Krucza 16/22, 00-526 Warszawa

tel.: 530-350-741, 22 434-20-55 / email: info@lazy-dog.pl

www: www.lazydog.pl

godziny otwarcia

(pn-pt): 12:00 do 24:00

(sb): 12:00 do 02:00

(nd): 12:00 do 24:00

Lazy dog to unikalne i pierwsze w Warszawie połączenie restauracji z wyrafinowaną, ale prostą  kuchnią i autorskiego cocktail baru wychodzącemu  naprzeciw  wszystkim spragnionym doznań tak smakowych jak i estetycznych.

Lazy Dog Mess Hall

L.D. Mess Hall – restauracja w eleganckim stylu gdzie minimalizm loftowego wnętrza spotyka się z nowoczesnością i dbałością o detale.

Będziemy serwowali prostą kartę dań kuchni europejskiej z polskimi akcentami, w tym pozycje sezonowe oparte o najświeższe, w dużej mierze polskie produkty w autorskim wydaniu naszego szefa kuchni. Gotując dla Państwa stawiamy wysoko poprzeczkę warszawskiej gastronomii. Nasz szef kuchni chętnie podejdzie do stolika, żeby opowiedzieć Państwu o swoich kulinarnych pasjach.

 

LAZY DOG Cocktail’s Room

L.D. Coctail’s Room – klimatyczny bar połączony z Mess Hall zachowuje podobny styl jednak akcenty retro i vintage dają mu wygląd przypominający jazz coctail bary rodem z Nowego Jorku. Artystyczne wnętrze i niewielka przestrzeń budują atmosferę gwaru i dynamiki a osobne wejście z ulicy jest wygodne dla tych spragnionych a mniej głodnych. Jesli jednak zechcecie spokojnie porozmawiać przy swoich drinkach zawsze możecie przenieść się na wygodne kanapy w Mess Hall.

SZUKAJ

Kategorie


DODAJ FIRMĘ