mobile

FIRMA Warsaw Study Centre

Warsaw Study Centre

Warsaw Study Centre

Włodarzewska 55, 02-384 Warszawa

tel.: 22 822 61 68 / email: cro@wsc.edu.pl

www: www.wsc.edu.pl

godziny otwarcia

(pn-pt): 09:00 - 17:00

Warsaw Study Centre jest polską firmą szkoleniowo – językową. Od 22 lat pracujemy po to, by pomóc naszym Słuchaczom zdecydowanie podnieść - w krótkim czasie - ich poziom kompetencji jezykowych.

Od lat naszą domeną jest:

prowadzenie kursów językowych: w firmach, w naszych ośrodkach, czy w domu klienta - zajęć indywidualnych lub w grupach

organizowanie warsztatów specjalistycznych i językowych gier symulacyjnych: strategie komunikacyjne, techniki uczenia się i zapamiętywania, efektywna pamięć, aktywizacja mózgu, automotywacja i autoprezentacja

wydawanie własnych materiałów dydaktycznych: słowników językowych, glosariuszy, workbooków.

Czujemy się odpowiedzialni za podjęte zobowiązanie - wyniki i jakość nauczania - a dzięki szerokiemu wachlarzowi proponowanych przez nas szkoleń oraz kompetencyjnemu modelowi nauczania możemy zagwarantować,że w krótkim czasie Słuchacz osiągnie swój cel językowy.

Pielęgnujemy również, by nauka języków była radością i przyjemnością dla naszych klientów stąd autorska filozofia nauczania a w niej gry i zabawy na zajęciach, konkursy, quizy i imprezy.

Z życzliwością indywidualizujemy naszą obsługę i nauczanie, dajemy wsparcie klientom i lektorom i rzetelnie wywiązujemy się z danych sobie obietnic, jednocześnie wymagając rzetelności i terminowości od wszystkich stron zaangażowanych w proces – słuchacza, lektora, przełożonego/HR, rodzica, opiekuna administracyjnego i metodycznego szkoły.

SZUKAJ

Kategorie


DODAJ FIRMĘ