mobile

3 miesiące aresztu za znęcanie się nad matką i rodzeństwem

Mundurowi z Bielan zatrzymali mężczyznę, który od maja zeszłego roku znęcał się fizyczne i psychicznie nad swoją matką i rodzeństwem, wszczynał awantury, bił ich, groził i ubliżał. Śledczy złożyli wniosek o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Decyzją sądu 21-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Informacja prasowa
3 miesiące aresztu za znęcanie się nad matką i rodzeństwem

Mundurowi z Bielan interweniowali w jednym z mieszkań przy ulicy Żeromskiego. Zgłoszenie dotyczyło przemocy w rodzinie. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że syn wszczyna awantury, w trakcie których bije ją, szarpie za włosy, ubliża oraz grozi pozbawieniem życia. Funkcjonariusze w obawie o życie kobiety zatrzymali 21-latka i umieścili w policyjnej celi.

W maju zeszłego roku syn pokrzywdzonej wrócił z zagranicy, zamieszkał z matką i od tego czasu zaczęły się awantury w domu.  W związku z tym, że 21-latek znęcał się oraz bił młodsze i starsze rodzeństwo, oboje wyprowadzili się z domu.

Śledczy zebrali w sprawie materiał dowodowy, a następnie zwrócili się z wnioskiem do prokuratury o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Decyzją sądu 21-latek najbliższe trzy miesiące spędzi za kratami w areszcie śledczym. Za znęcanie się nad członkiem rodziny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda