mobile
REKLAMA

Areszt za Stalking i groźby karalne

Na 3 miesiące do aresztu trafił 48-latek ujęty przez trzech mężczyzn, a następnie zatrzymany przez pruszkowskich policjantów. Podejrzany uporczywie nękał swoją byłą partnerkę, groził pozbawieniem życia i zniszczył jej drzwi do mieszkania przy użyciu siekiery. Mieszkaniec powiatu pruszkowskiego przestępstw tych dopuścił się w warunkach recydywy.

informacja prasowa
Areszt za Stalking i groźby karalne

Policjanci z patrolu zatrzymali 48-letniego mieszkańca powiatu pruszkowskiego, który został ujęty przez trzech mężczyzn, chwilę po zniszczeniu siekierą drzwi pokrzywdzonej. Mężczyzna podejrzewany był o stalking i groźby wobec byłej partnerki.

Po zatrzymaniu 48-latek trafił do policyjnego aresztu. Jak ustali śledczy, zatrzymany uporczywie nękał kobietę zarówno w miejscu zamieszkania, jak i w pracy o różnych porach dnia i nocy. Wszczynał awantury, ubliżał i groził pozbawieniem życia. Kilka dni temu zniszczył siekierą drzwi wejściowej do jej mieszkania. Groził siekierą sąsiadowi, który próbował interweniować podczas jego agresywnego zachowania.
48-latek został przewieziony do Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie, gdzie usłyszał zarzuty stalkingu i gróźb karalnych w warunkach recydywy. Następnie prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie agresora.

Sąd przychylił się do tego wniosku i zastosował wobec mężczyzny trzymiesięczny areszt. Grozi mu kara nawet do 12 lat więzienia.

fot. ksp warszawa

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda