mobile
REKLAMA

Biżuteria ze srebra na prezent dla bliskiej osoby – co warto o niej wiedzieć?

Srebro od wielu wieków należy do grona najczęściej używanych metali szlachetnych do wytwarzania wyrobów biżuteryjnych. Srebrne ozdoby cieszą oko, wyróżniając się spośród reszty wysoką jakością i znakomitą prezentacją; jej delikatny połysk i dyskretna elegancja przyciągają spojrzenia nawet wtedy, gdy dana ozdoba ma niewielki rozmiar. Biżuteria ze srebra uważana jest za jeden z najbardziej uniwersalnych dodatków – dzięki niej uzupełnimy nie tylko wytworną kreację, lecz również codzienną stylizację. To właśnie dzięki swojemu dopasowaniu srebro nigdy nie wychodzi z mody, od wielu lat będąc również znakomitą opcją prezentową. Aby wręczyć komuś srebrną biżuterię, nie musisz znać określonego typu urody jaką się charakteryzuje; srebrna biżuteria doskonale leży zarówno na osobach o ciepłej, jak i chłodnej karnacji.

Artykuł sponsorowany
Biżuteria ze srebra na prezent dla bliskiej osoby – co warto o niej wiedzieć?

Różnorodna i wytrzymała srebrna biżuteria to znakomity pomysł na prezent

W ofercie wielu sklepów zajmujących się sprzedażą srebrnej biżuterii najczęściej znajdziemy błyskotki oznaczone próbą 925. Oznacza to, że stop składa się z 92,5% czystego srebra i w 7,5% innego metalu. Bardzo często „innym metalem” jest miedź. Biorąc pod uwagę ilość danego kruszcu w produkcie, srebrna biżuteria jest znacznie bardziej atrakcyjna cenowo niż wyroby jubilerskie wykonywane ze złota. Ozdoby oznakowane próbą 925 charakteryzują się bardzo przystępną ceną, a ponadto są one bardzo wytrzymałe. Doceniane za swoją zjawiskowość, zachwycający połysk oraz brak pretensjonalności powodują, że można je nosić na co dzień. Podczas produkcji niektórych elementów biżuterii próba 925 jest dodatkowo pokrywana próbą 999, co sprawia, że tworzona ozdoba nabiera większego pomysłu. Kolejną zaletą próby 925 jest jej hipoalergiczność – srebrne ozdoby nie podrażniają skóry oraz nie wywołują reakcji alergicznych, dzięki czemu osoby mające uczulenie na nikiel bądź mosiądz nie muszą obwiać się o niekorzystne właściwości srebra dla ich zdrowia. W związku z faktem, że srebro jest materiałem miękkim i plastycznym, można z niego tworzyć efektowne, nietypowe wzory. Doskonały popis kreatywności twórców biżuterii możemy podziwiać w sklepie Murrano. Znajdziemy tam szereg elementów biżuteryjnych, począwszy od kolczyków o niestandardowych kształtach aż po naszyjniki czy bransoletki o wykwintnym wzornictwie. Kolejną z zalet biżuterii ze srebra jest łatwość jej pielęgnacji; do standardowego czyszczenia wystarczy ciepła woda oraz ściereczka z mikrofibry.

Srebrna biżuteria z grawerem to jeden z najlepszych pomysłów na prezent!

Spersonalizowana srebrna biżuteria to znakomity pomysł na oryginalny podarunek dla kogoś, kto jest bliski naszemu sercu. Szeroki zakres oferty prezentowany na stronie https://www.murrano.pl/ został dodatkowo wzbogacony o możliwość zamieszczenia na produkcie specjalnej dedykacji, daty, cytatu czy wszystkiego co tylko wpadnie nam do głowy. Grawerunek umieszczony na biżuterii czy ozdobnym pudełku nadaje jej osobistego oraz sentymentalnego charakteru. Dedykowana srebrna biżuteria na prezent w takim wymiarze ma również ogromne znacznie psychologiczne, ze względu na to, że bardzo mocno odwołuje się do emocji. Osoba obdarowana z pewnością zapamięta taki prezent na długo, zwłaszcza jeżeli biżuteria doskonale trafi w jej gusta! Prezenty wykonane metodą personalizacji powinny trafiać do najbliższych osób. Co więcej, biżuteria może zostać podarowana bez szczególnej okazji, jako wyraz uczuć jakie żywimy do ukochanej lub ukochanego.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda