mobile
REKLAMA

Charytatywny turniej piłkarski

Zapraszamy na szczególny turniej w piłce nożnej, którego celem jest pomoc młodemu chłopakowi, którego los nie oszczędza

Informacja prasowa
Charytatywny turniej piłkarski

Turniej dla Alana

Alan Bartosz to młody człowiek, który od najmłodszych lat zmaga się z ciężką chorobą. Przyczyną jego cierpienia jest rzadka i nieuleczalna choroba Tay-Sachsa, która skutkuje tym, że Alan jest całkowicie unieruchomiony i zmuszony do korzystania z wózka od ponad 17 lat. To jednak nie wszystko, ponieważ Alan boryka się także z problemami metabolicznymi oraz częściowym uszkodzeniem wzroku. Jego jedyną opiekunką jest jego mama, która sama zmaga się z chorobą nowotworową.

Alan ma wiele marzeń, ale największe z nich to normalne funkcjonowanie oraz podjęcie studiów informatycznych. Chciałby także stworzyć schronisko dla kalekich zwierząt. Aby jednak to osiągnąć, potrzebuje egzoszkieletu, nowoczesnego urządzenia, które pozwoli mu poruszać się i wychodzić z domu. To pomoże mu spełnić marzenia o odrobinie normalnego życia i ułatwi funkcjonowanie jego mamie.

Stanę na nogi

Wszystko to stało się motywacją dla organizatorów charytatywnego turnieju pod nazwą "Stanę na nogi", który odbędzie się 23 kwietnia 2023 roku w Szkole Podstawowej z oddziałami integracyjnymi nr 280 im. Tytusa Chałubińskiego w Warszawie przy ulicy Gorlickiej 3. Początek turnieju o godzinie 10:00.

Celem turnieju jest przeprowadzenie zbiórki dobroczynnej na rzecz Alana Bartosza. W turnieju wezmą udział drużyny z całej Polski, a organizatorzy zapewnią mnóstwo atrakcji dla uczestników. Ochota będzie miała także swoją drużynę, która również zagra! Oprócz turnieju będą dostępne dmuchańce, kiermasz, licytacja, koncert, grill, ciasto czy kawa i herbata.

Organizatorami wydarzenia są Armia Aniołów oraz Urząd Dzielnicy Ochota m.st. Warszawa. To wyjątkowe wydarzenie, w którym każdy może pomóc i sprawić, że Alan spełni swoje marzenie o normalnym funkcjonowaniu. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu i wsparcia tej szlachetnej inicjatywy.

Alan uruchomił zrzutkę online, zachęcamy do wpłaty każdej sumy:

https://zrzutka.pl/jvt8e3?arid=jvt8e3-Gy06LJsLjZECkPpN

Zapraszamy na turniej oraz do udziału w zbiórce. Tego wydarzenia nie wolno nam przegapić!

fot.UDO


 


 


 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda