mobile
REKLAMA

Chcesz dołączyć do drużyny wicemistrzyń Polski? Stołeczna Legia poszukuje zawodniczek

Już w najbliższy piątek, 10 czerwca nabór do drużyny rugby kobiet organizuje Legia Warszawa. Stołeczny zespół to aktualne wicemistrzynie Polski w olimpijskiej, siedmioosobowej odmianie rugby.

Marcin Kalicki
Chcesz dołączyć do drużyny wicemistrzyń Polski? Stołeczna Legia poszukuje zawodniczek

Specjalny trening odbędzie się o godz. 21:00 na bocznym boisku Legii przy ul. Łazienkowskiej 3. – Poszukiwane są wysportowane dziewczyny, które zechcą zmierzyć się z tym pięknym sportem i rozpocząć swoją rugbową przygodę i tym samym wzmocnić drużynę Legii. Jeśli miałaś do czynienia z innym sportem, a być może jesteś szybka, sprytna, silna lub po prostu odważna, chcesz się zaangażować i nie obawiasz się ciężkich treningów to koniecznie przyjdź i się sprawdź! Nie musisz obawiać się braku umiejętności, wszystkiego nauczą cię doświadczeni trenerzy drużyny Legii. Przynieś ze sobą strój sportowy, butelkę wody i zapał do pracy… więcej nie będzie potrzebne. Jeśli nie umiesz żyć bez sportu i adrenaliny, szukasz nowych wyzwań, masz waleczne serce oraz czas by się poświecić treningom to zapraszamy cię na nabór do Legii – zachęca Filip Cackowski, trener wicemistrzyń Polski.

To nie ostatnia możliwość, aby dołączyć do warszawskiego zespołu. – Jeżeli akurat nie możesz się sprawdzić w tym terminie to zapraszamy do kontaktu przez naszą stronę na Facebooku. Limit wiekowy to od 15-16 lat w zależności od rozwoju fizycznego kandydatki, zaś górna granica wieku jest nielimitowana. Rugby 7 to siedmioosobowa odmiana rugby. Charakteryzuje się szybkością, dynamiką, jak również w porównaniu do klasycznej wersji rugby, mniejszą ilością gry w tzw. „kontakcie”. Wszystko to sprawia, że Rugby 7 jest coraz bardziej popularne i uprawiane na całym świecie przez coraz większą ilość mężczyzn i kobiet. Popularność tej stosunkowo młodej dyscypliny doprowadziła do włączenia jej w poczet dyscyplin olimpijskich. Pierwsze medale zostały rozdane na Igrzyskach Olimpijskich w 2016 roku Rio – przekonuje trener Cackowski.

Fot. Ana Okolus Fotografia

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda