mobile
REKLAMA

Czerniakowska przejdzie remont

Odcinek ul. Czerniakowskiej pomiędzy Trasą Siekierkowską a ul. Chełmską zostanie wyremontowany. Najbliższy długi weekend upłynie na objazdach i zmianach w komunikacji miejskiej w tym rejonie

IS
Czerniakowska przejdzie remont

Kierowcy na objazdach, autobusy na zmienionych trasach tak będzie wyglądała końcówka maja i początek czerwca w rejonie ul. Czerniakowskiej pomiędzy Trasą Siekierkowską a ul. Chełmską. Związane jest to z zaplanowanymi na okres od 29 maja do 3 czerwca pracami remontowymi ul. Czerniakowskiej.

Kiedy i gdzie będą prowadzone prace?

Jak informuje warszawski ratusz prace rozpoczną się już w środę, 29 maja, o godzinie 22:00 i potrwają do poniedziałku, 3 czerwca, do godziny 4:00. Drogowcy będą pracowali równocześnie na obu jezdniach Czerniakowskiej. W związku z tym nie będzie przejazdu od alei Becka (czyli Trasy Siekierkowskiej) do ulicy Chełmskiej. Zamknięte zostaną skrzyżowania Czerniakowskiej z Chełmską i Kaszubską. Kierowcy jadący aleją Witosa powinni pamiętać, że nie przejadą estakadą prowadzącą w kierunku Czerniakowskiej.

Objazdy dla kierowców

Objazd poprowadzi alejami Becka i Witosa oraz ulicami van Beethovena, Jana III Sobieskiego i Gagarina. Kierowcy będą mogli też pojechać aleją Becka i aleją Polski Walczącej. Objazdy do Chełmskiej poprowadzą ulicą Jana III Sobieskiego lub van Beethovena i Bobrowiecką, a z Chełmskiej do Czerniakowskiej – Czerską i Gagarina.

Autobusy na zmienionych trasach

W czasie robót zmieni się trasa autobusów linii 187, które nie zjadą z Trasy Łazienkowskiej w ulicę Czerniakowską, tylko pojadą prosto mostem Łazienkowskim, aleją Stanów Zjednoczonych i ulicami: Ostrobramską, Zamieniecką, Łukowską do pętli Witolin. Kursowanie linii 182 zostanie zawieszone – po jej trasie będą jeździły autobusy 187.

Linie: 162, 185, N33 i N83 pojadą objazdem: aleją Polski Walczącej i aleją Becka. Z kolei 131 i 180 ominą zamknięty fragment: Belwederską, Chełmską, Bobrowiecką, van Beethovena i aleją Witosa. Linie nocne N31 i N81 mają wyznaczony objazd ulicą Belwederską.

Zmiany czekają też korzystających z linii 107. Jej trasa zmieni się dwukrotnie – najpierw autobusy pojadą ulicami: Gagarina, Sielecką i Chełmską do Bobrowieckiej, a następnie za aleją Witosa ulicami Czerniakowską, Powsińską i św. Bonifacego, żeby skończyć kurs na przystanku Św. Bonifacego.

 

fot. pixabay/ grafik infoulice

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda