mobile

Dyżury wakacyjne w przedszkolach

 

Rusza rejestracja na dyżury wakacyjne w warszawskich przedszkolach i oddziałach przedszkolnych. Zapisy będą prowadzone z wykorzystaniem systemu elektronicznego. Można już składać wnioski o wydanie hasła dostępu do systemu.

Aneta Kądzielska
Dyżury wakacyjne w przedszkolach

Rejestracja wniosków w systemie rozpocznie się 19 marca. Aby mieć możliwość zapisu należy wygenerować hasło lub złożyć wniosek o jego wydanie do dyrektora przedszkola lub szkoły. Hasło można wygenerować najpóźniej do 1 kwietnia do godziny 15. Następnie należy się zalogować i uzupełnić dane dziecka, a także zaznaczyć wybrane placówki. Ten etap rejestracji zakończy się 1 kwietnia o godzinie 24. Do 2 kwietnia do godziny 16. należy złożyć wydrukowany i podpisany wniosek o przyjęcie na dyżur wakacyjny do przedszkola pierwszego wyboru. 

Z dyżuru wakacyjnego mogą skorzystać dzieci, które uczęszczają do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych prowadzonych przez m.st. Warszawę lub inne placówki prowadzące rekrutację wspólnie z m.st. Warszawą. We wszystkich przedszkolach obowiązują te same terminy i zasady przyjęć. Rodzice mogą wskazać we wniosku dowolną liczbę przedszkoli. Pierwszeństwo przyjęcia na dyżur wakacyjny mają dzieci uczęszczające do dyżurującego przedszkola. W dalszej kolejności dzieci chodzące do przedszkola w tej samej dzielnicy. W miarę wolnych miejsc będą przyjmowane dzieci z innych dzielnic.

Harmonorgam oraz szczegółowe zasady rekrutacji dostępne są tutaj.

źródło: UD Bielany

zdjęcie: Pixabay

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda