mobile

Finalistki Miss Earth Poland 2018 na zgrupowaniu w Warszawie

Trwa zgrupowanie najpiękniejszych Polek przed wielkim finałem konkursu Miss Earth Poland 2018. Do Warszawy przyjechało 14 kandydatek do korony wybranych spośród 1500 zgłoszonych kobiet z całego kraju. Przez kilka dni przygotowują się w stolicy do finałowej gali zaplanowanej na 6 września, podczas której wyłoniona zostanie tegoroczna zwyciężczyni. Zdobywczyni najważniejszego tytułu będzie reprezentować Polskę na międzynarodowym finale Miss Earth, który odbędzie się w listopadzie na Filipinach.

 

Informacja prasowa
Finalistki Miss Earth Poland 2018 na zgrupowaniu w Warszawie

- Miss Earth jest jednym z największych konkursów piękności na świecie, który organizowany jest od 2001 roku na Filipinach. W porównaniu do innych tego typu projektów, jest to inicjatywa szczególna, która niesie ze sobą głębsze przesłanie. Zwraca uwagę nie tylko na to, co widać na zewnątrz, ale też na wewnętrzne piękno i mądrość uczestniczek. Reprezentantki poszczególnych krajów angażują się bowiem w akcje ukierunkowane na promocję ochrony środowiska, budowanie świadomości ekologicznej i pomoc potrzebującym. W ramach polskiej edycji chcemy silnie promować te wartości. Podczas wielkiego finału w walce o tytuł zmierzą się więc piękne Polki, które nie tylko zachwycają wyglądem, ale swoją postawą udowadniają, że są inteligentne, świadome, a przy tym też wrażliwe na potrzeby otaczającego nas świata ­– mówi Francys Barraza, wielokrotna uczestniczka konkursów piękności i dyrektor generalna Miss Earth Poland 2018, która wspólnie z uznanym tancerzem Łukaszem Czarneckim organizuje konkurs w Polsce.

W czasie zgrupowania organizowanych jest szereg szkoleń i ćwiczeń dla uczestniczek, które pozwolą im w pełni profesjonalnie zaprezentować się podczas finału. Zaplanowano m.in. lekcje savoir vivre i dykcji, naukę choreografii z Janją Lesar, rozmowy motywacyjne czy nagrania materiałów w Parku Julinek na potrzeby produkcji gali. Na uczestniczki czekają też przymiarki kreacji, w których będą występować podczas finału. Dziewczyny pokażą się w sukniach wieczorowych marki Laurelle, butach Steve Madden i Ksis, kostiumach LiParie oraz biżuterii Lewanowicz. Dla odprężenia przygotowano z kolei zabiegi w Amari Spa.

Podczas gali, która odbędzie się 6 września w Teatrze Capitol w Warszawie, jury wybierze najpiękniejszą Polkę, która otrzyma tytuł Miss Earth Poland 2018. W ramach konkursu wyłonione zostaną też Miss Air, czyli I wicemiss, Miss Water – II wicemiss, a także Miss Fire, tj. III wicemiss. Zaplanowano także wybory Miss Bikini i Miss Publiczności, a także Miss Internetu, na którą trwa obecnie głosowanie na stronie konkursu na Facebooku - https://www.facebook.com/MissEarthPoland/.

Więcej na www.missearthpoland.pl.

***

Miss Earth Poland to polska edycja jednego z najbardziej prestiżowych i znaczących międzynarodowych konkursów piękności na świecie, który odbywa się od 2001 roku w Manili na Filipinach. Inicjatywa ma jednocześnie na celu wspieranie odnowy środowiska naturalnego, promowanie świadomości ekologicznej, a także pomoc ubogim, stąd jej motto brzmi „Beauties for a cause”, tj. „Piękności z przesłaniem”. Organizatorami wydarzenia w Polsce są Francys Barraza, wielokrotna uczestniczka konkursów piękności, w tym finalistka Miss Earth 2006 oraz uznany tancerz i choreograf Łukasz Czarnecki.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda