mobile

Freekwencja Festiwal – artyści zachęcają do głosowania

Polscy artyści ogłaszają rywalizację miast, liczących powyżej 50 tys. mieszkańców. Dla mieszkańców miasta z najwyższą frekwencją w obu turach wyborów prezydenckich zorganizują bezpłatny festiwal muzyczny. Warszawa została nominowana przez Wrocław do udziału w tej akcji. Warszawiacy – podejmiemy wyzwanie?

inf. prasowa
Freekwencja Festiwal – artyści zachęcają do głosowania

Darmowy koncert w mieście z najwyższą frekwencją

Organizatorzy inicjatywy deklarują na profilu wydarzenia Freekwencja Festiwal, że zorganizują bezpłatny koncert dla miasta, w którym frekwencja wyborcza obliczona średnio dla obu tur wyborów będzie najwyższa.

- Wszyscy artyści, uczestniczący w akcji, zrzekają się swojego honorarium. – informują organizatorzy i apelują: - To banalnie proste - jeśli chcesz, byśmy zagrali w Twoim mieście - idź na wybory!

Termin koncertu organizatorzy festiwalu ustalą ze zwycięskim miastem, a więc tym, w którym udział w wyborach na prezydenta Polski weźmie największa liczba mieszkańców. Koncert miałby odbyć się zaraz po zniesieniu przez rząd zakazu organizowania imprez masowych. 

Do akcji mogą zgłaszać się miasta, które są w stanie zapewnić odpowiednią infrastrukturę do realizacji festiwalu – organizatorzy przyjęli, że są to miasta, których liczba mieszkańców wynosi powyżej 50 tys.

Artyści, którzy złożyli deklarację udziału w akcji to m.in.: Artur Rojek, Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski, Miuosh, Mrozu, Organek, Pezet i Sokół.

 

Szczegóły wydarzenia:

Freekwencja Festiwal

 

 

 

Źródło: UM Warszawa 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda