mobile
REKLAMA

Healthy Lifestyle Show na Narodowym

Tak było - zdrowy i pełen pozytywnej energii weekend na Stadionie Narodowym. Healthy Lifestyle Show w ostatni weekend lutego zgromadził najlepszych ekspertów i wystawców z całej Polski. Targi przyciągnęły ogromną liczbę chętnych, którzy mieli niepowtarzalną okazję wysłuchać interesujących wykładów, zapoznać się z atrakcyjnymi ofertami sklepów oraz wziąć udział w treningu z gwiazdami. Jedną z nich była, obchodząca właśnie urodziny, Ewa Chodakowska.

Andrzej Łukasiak
Healthy Lifestyle Show na Narodowym

Przez dwa dni Stadion Narodowym stał się celem dla wszystkich, którym zależy na zdrowym i aktywnym trybie życia. Targi Healthy Lifestyle Show zgromadziły w jednym miejscu wielu znanych i docenionych wystawców z całej Polski. Bogata oferta budziła duże zainteresowanie, a było w czym przebierać. Goście mogli m.in. spróbować dietetycznych przekąsek i napojów, poznać ofertę sprzedawców sportowych ubrań i sprzętu do treningu, czy też wciąć udział w pokazie masażu. Oczywiście atrakcji było dużo więcej.

Targom towarzyszyło wiele wydarzeń. Wśród nich zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszył się Treningi z Gwiazdami, czyli zajęcia z najlepszymi specjalistami w swojej branży. Swój występ zapowiedziała Ewa Chodakowska, która obchodziła 24 lutego swoje urodziny. Jak stwierdziła, trening z fanami to jeden z najlepszych sposób ich uczczenia.

Na specjalnie wydzielonej przestrzeni  zgromadziły się osoby wyposażone w maty i butelki wody. Nikt nie miał wątpliwości, że trening będzie wymagający. Ostra rozgrzewka nie ostudziła zapału gości, którzy powitali Ewę Chodakowską gromkimi brawami. Fani nie zawiedli. Zaskoczona trenerka otrzymała urodzinowy tort. Zaśpiewano również „Sto lat”. Pełna pozytywnej energii i radości sala przystąpiła do ćwiczeń.

Ofertą targów nie zawiedli się również ci, którzy chcieli się czegoś dowiedzieć. W czasie Healthy Lifestyle Show odbyło się wiele interesujących i motywujących wykładów dotyczących metod zdrowego żywienia, podejścia do diety, ćwiczeń oraz kształtowania dobrego samopoczucia.

Chętni mogli także wciąż udział w warsztatach. W ofercie znalazły się m.in. zajęcia z jogi, sztuk walki, tańca oraz przygotowywania zdrowego, wegetariańskiego lub wegańskiego jedzenia.

Z całą pewnością można powiedzieć, że goście nie mieli czasu się nudzić. Co więcej, organizatorzy przygotowali specjalne strefy gastronomiczne, gdzie zwiedzający mogli uzupełnić siły przed udziałem w kolejnych atrakcjach.
 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda