mobile
REKLAMA

Juwenalia Uniwersytetu Warszawskiego

To już oficjalne! Juwenalia Uniwersytetu Warszawskiego odbędą się jeszcze w tym roku i ku uciesze studentów – stacjonarnie!

Informacja Prasowa
Juwenalia Uniwersytetu Warszawskiego

Ostatnie juwenalia odbyły się w 2019 roku. Pandemia koronawirusa spowodowała, że wiele muzycznych imprez zostało odwołanych w 2020 roku. Studenci liczyli na przeprowadzenie wydarzenia w tym roku w maju – miesiącu, który słynie z organizacji juwenaliów na polskich uczelniach. Jednakże, wiosną zmagaliśmy się z trzecią falą wirusa. Nie było więc mowy o jakichkolwiek zabawach, nie mówić o imprezach masowych. Jeśli już jakieś uczelnie zdecydowały się na organizację zabawy, to odbywały się w ogromnym reżimie sanitarnym.

Mimo, że zewsząd słyszymy o czwartej fali, studenci nie chcę czekać i zdecydowali, że juwenalia odbędą się jeszcze w tym roku. I to już 26 sierpnia na Kampusie Głównym Uniwersytetu Warszawskiego. Data nietypowa, ponieważ sezon wakacyjny trwa w najlepsze. Wielu młodych korzysta w pełni z letnich, wolnych dni poza granicami Warszawy. Organizatorzy mówią jednak, że juwenalia są długo wyczekiwane, więc można spodziewać się tłumów.

Wszelkie informacje dotyczące organizacji i występów będą udostępniane na facebookowym profilu Juwenaliów Uniwersytetu Warszawskiego.

Fot. facebook.com/juwenalia.uw

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda