mobile
REKLAMA

Kokaina w bananach popularnej sieci. Część już jest w sklepach

Funkcjonariusze z Komendy Stołecznej Policji informują, że zabezpieczyli 160 kilogramów kokainy ukrytej w transportach bananów. Część towaru najprawdopodobniej trafiła już jednak do sklepów znanej sieci. Policjanci systematycznie zabezpieczają narkotyki w kolejnych sklepach.

Informacja prasowa
Kokaina w bananach popularnej sieci. Część już jest w sklepach

Kolejne partie kokainy zaczęły być dziś odkrywane przez pracowników sklepów. Najpierw w Śródmiesciu, potem na Mokotowie i Bielanach, a także z kilku podwarszawskich miejscoowści. Pracownicy powiadamiali o okryciach policję.

- Policjanci zabezpieczyli ponad 160 kilogramów kokainy. W tej chwili trwają czynności. Przede wszystkim mają one charakter operacyjny, dlatego nie wskazujemy na szczegóły. Wartość zabezpieczonych narkotyków przekracza już ponad 30 milionów złotych - podaje rzecznik Komendy Stołecznej Policji Sylwester Marczak.

Hurtownia, do której trafiły transporty z narkotykami, i z której potem zaczęły być dystrybuowane do sklepów, znajduje się w Rawie Mazowieckiej. Tylko tam policjanci zabezpieczyli 120 kg kokainy.

Fot. KSP

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda