mobile
REKLAMA

Kolejne przejęcie narkotyków przez policję

"Sam je ważyłem i pakowałem, nie wiem od kogo je dostałem” – taką informację, przekazał policjantom Wydziału Kryminalnego Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Stołecznej Policji 49-latek zatrzymany podczas akcji, jaka miała miejsce na warszawskim Wilanowie.

mat.pras.
TAGI narkotyki KSP
Kolejne przejęcie narkotyków przez policję

Według wiedzy stołęcznych policjantów mieszkaniec jednej z posesji miał mieć w domu duże ilości narkotyków.

Jak relacjonuje policja, kiedy kryminalni wspólnie z kolegami Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową pojawili się pod wskazanym adresem, zauważyli podjeżdżającą toyotę. Okazało się, że za kierownicą samochodu siedział będący w ich zainteresowaniu mężczyzna. Policjanci postanowili wylegitymować 49-latka. Podczas tej czynności mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo, nie chciał odpowiadać na kierowane do niego pytania. Nie chciał też wydać kluczy do budynku znajdującego się na posesji, pod którą podjechał. W związku z tym policjanci weszli do budynku, wcześniej wybijając szybę w oknie przy drzwiach wejściowych.

Na miejscu kryminalni przeszukali pomieszczenia, w piwnicy natrafili na torby, kartony, walizki i pudełka z hermetycznie zapakowanymi, jak się później okazało, środkami odurzającymi. W sumie, po zważeniu, okazało się, że to 320 kilogramów klefedronu i marihuany.

Podejrzany zapewnił policjantów, że wszystkie znalezione narkotyki należą do niego.

49-latek został zatrzymany i trafił do Prokuratury Okręgowej w Warszawie, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających w celu wprowadzenia ich do obrotu.

Decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące.

 

fot. KSP

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda