mobile
REKLAMA

Kolejny odcinek ulicy Bruzdowej do przebudowy

Kolejny odcinek ulicy Bruzdowej w Wilanowie zyska nową jezdnię, chodniki i drogę dla rowerów. Dzielnica przebuduje drogę na odcinku od ul. Gratyny do Kwarty. Pierwszy etap prac rozpocznie się we wtorek, 15 listopada. Kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej powinni liczyć się z utrudnieniami.

informacja prasowa
Kolejny odcinek ulicy Bruzdowej do przebudowy

Prace budowlane na ulicy Bruzdowej zostały podzielone na dwa etapy. Pierwszy z nich wystartuje we wtorek, 15 listopada ok. godz. 8.00. Wówczas drogowcy zamkną dla ruchu jezdnię na odcinku od pętli autobusowej Kępa Zawadowska do ronda u zbiegu z ul. Kwarty. Możliwy będzie tylko dojazd do posesji. Pozostali kierowcy będą kierowani na objazd ulicami: Gratyny – Włóki – Prętową. 

Pierwszy etap prac potrwa do wiosny 2023 r. Następnie roboty przeniosą się na odcinek od ul. Gratyny do pętli autobusowej. 

Autobusy na krótszej trasie
Od wtorku, 15 listopada, autobusy linii 164 będą jeździły bezpośrednio ulicą Bruzdową do pętli Kępa Zawadowska. Oznacza to, że nie będą przejeżdżały ulicami Prętową, Sągi i Calową. 

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego

Bruzdowa jak nowa
Dzielnica Wilanów kontynuuje przebudowę ulicy Bruzdowej. Po zakończeniu prac budowlanych jej standard będzie podobny do tego, jaki został zrealizowany na odcinku od Kwarty do Prętowej. Nową nawierzchnię jezdni, chodniki, przejścia dla pieszych z azylami bezpieczeństwa, drogę dla rowerów i rondo zyska teraz odcinek od ul. Gratyny do Kwarty. W czasie robót przebudowane zostaną także instalacje podziemne. Wszystkie prace na drodze potrwają do jesieni 2023 r.

fot. infoulice.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda