mobile
REKLAMA

Kradł sprzęt elektroniczny, aby wyposażyć własne mieszkanie

Pracownik sklepu elektronicznego systematycznie okradał swojego pracodawcę, aby wyposażyć swój dom. Straty poniesione przez właściciela sklepu oszacowano na 19 tys. zł

IS
Kradł sprzęt elektroniczny, aby wyposażyć własne mieszkanie

W jednym ze sklepów na Woli, jak się okazuje dochodziło do regularnych kradzieży. Sprawcą okazał się były pracownik. Jak ustaliła policja do procederu dochodziło przez około dwa miesiące.

-Okazało się, że były pracownik działał przez prawie dwa miesiące, wcześniej przygotowywał sprzęt, który był  w jego zainteresowaniu, były to m.in. odkurzacze, ekspres do kawy, telefony komórkowe, adaptery czy monitory. Mężczyzna miał wynosić towar ze sklepu pod pretekstem pomocy przyjęcia innego, tak, aby nikt się nie zorientował. Innym razem miał wyjmować sprzęt z pudełek, które odkładał na miejsce, a towar trafiał do jego mieszkania – wyjaśnia nadkom. Marta Sulowska.

Skradziony sprzęt policjanci odnaleźli w mieszkaniu 28-latka. Okazuje się, że mężczyzna dopuścił się kradzieży, aby wyposażyć swój dom. Teraz grozi mu do 5 pozbawienia wolności.

 

fot. KSP

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda