mobile
REKLAMA

Listopadowy maraton mini siatkówki w Nadarzynie

Festiwal młodzieżowej siatkówki już w najbliższy weekend. W hali sportowej przy ul. Żółwińskiej 41 w Nadarzynie rozegrane zostaną: VII Ogólnopolski Turniej Mini siatkówki z Okazji Odzyskania Niepodległości oraz I Mistrzostwa Mazowsza Singli im. Zbigniewa Kułaka.

Marcin Kalicki
Listopadowy maraton mini siatkówki w Nadarzynie

W piątek, 11 listopada o godz. 9:00 rozpocznie się VII Ogólnopolski Turniej Mini siatkówki z Okazji Odzyskania Niepodległości w kategorii trójek. W zawodach poza gospodarzami – GLKS Nadarzyn, wezmą także udział m.in.: UMKS MOS Wola Warszawa, KS Saska Warszawa, UKS Lesznowola, Radomka Radom, Dębina Nieporęt, KPS Nowa Dęba czy Dwójka Zawiercie. Drużyny zostaną podzielone na cztery grupy, z których do najlepszej ósemki awansują dwa najlepsze zespoły. Następnie ponownie zostaną podzielone, tym razem na dwie grupy. W półfinałach zmierzą się po dwie najlepsze ekipy z każdej z nich, a następnie rozegrany zostanie mecz o pierwsze i trzecie miejsce.  

Bardzo ciekawie zapowiada się także sobotnia rywalizacja w kategorii czwórek. Szesnaście drużyn zostało podzielonych na dwie ośmiozespołowe grupy. W pierwszej zagrają: GLKS Nadarzyn I, BAS Białystok I, Dębina Nieporęt, Łaskovia Łask, NIKE Ostrołęka II, Iskra Warszawa I, Szóstka Biała Podlaska i GLKS Nadarzyn III, zaś drugą grupę tworzą: UMKS MOS Wola Warszawa, Dwójka Zawiercie I, Sukces Komprachcice, GLKS Nadarzyn II, Volley 34 Łódź, BAS Białystok II, NIKE Ostrołęka I oraz Iskra Warszawa II. Po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup awansują do półfinałów. Organizatorzy zaplanowali ponadto mecze o pierwsze, trzecie, piąte, siódme, dziewiąte, jedenaste, trzynaste i piętnaste miejsce.

Niedziela to czas dla najmłodszych. W hali sportowej przy ul. Żółwińskiej w Nadarzynie rozegrane zostaną I Mistrzostwa Mazowsza Singli im. Zbigniewa Kułaka. W zawodach weźmie udział ponad sto czterdzieści dzieci, które nie tylko będą walczyły o jak najlepsze miejsce, ale przede wszystkim dobrze się bawiły i poznawały tajniki siatkarskiego rzemiosła.

– Serdecznie zapraszamy na listopadowy maraton mini siatkówki w Nadarzynie. VII Ogólnopolski Turniej Mini siatkówki z Okazji Odzyskania Niepodległości obędzie się pod honorowym patronatem Dariusza Zwolińskiego, Wójta Gminy Nadarzyn, a I Mistrzostwa Mazowsza Singli im. Zbigniewa Kułaka pod patronatem Krzysztofa Rymuzy, Starosty Pruszkowskiego. Podczas zawodów swe pierwsze siatkarskie kroki stawiają przyszli reprezentanci Polski. Gwarantujemy wiele siatkarskich emocji, niezapomnianych akcji i niesamowitych spotkań – mówi Damian Krzemiński, organizator i wiceprezes GLKS Nadarzyn.

My także zapraszamy do kibicowania wszystkim zespołom występującym w zawodach w Nadarzynie.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda