mobile
REKLAMA

Mieszkańcy powiatu pruszkowskiego zagrali o Puchar Prezesa GLKS Nadarzyn

W niedzielę, 5 listopada, mieliśmy przyjemność być świadkami wyjątkowego wydarzenia sportowego – Turnieju o Puchar Prezesa GLKS Nadarzyn. Amatorską rywalizację wygrała drużyna o nietypowej nazwie – Wybrzeże Klatki Schodowej.

Marcin Kalicki
Mieszkańcy powiatu pruszkowskiego zagrali o Puchar Prezesa GLKS Nadarzyn

Zawody te, skierowane do dorosłych mieszkańców powiatu pruszkowskiego, stały się prawdziwym świętem amatorskiej siatkówki. Kluczowym założeniem było, aby w każdej drużynie na boisku znalazła się co najmniej jedna kobieta. Taki pomysł przyniósł wiele korzyści, przede wszystkim zapewnił równowagę oraz dodał charakteru rywalizacji.

Turniej pełen emocji, wspaniałej atmosfery, gry fair play i walki o każdą piłkę. Zawody swym patronatem objął Dariusz Zwoliński, wójt gminy Nadarzyn. Dodatkowo, projekt otrzymał wsparcie finansowe od Zarządu Powiatu Pruszkowskiego, co dodatkowo podkreśla jego rangę – mówi Damian Krzemiński, prezes GLKS Nadarzyn i organizator wydarzenia. – Z radością informujemy, że w turnieju wzięło udział niespełna 90 uczestników, co stanowi imponującą liczbę – dodaje.  

Motto "Nadarzyn siatkówka stoi" stało się dla wielu mieszkańców wręcz przysłowiowe. Od lat organizowane są tu cykliczne zawody dla dziewcząt w różnych kategoriach wiekowych. Te wydarzenia cieszą się ogromnym zainteresowaniem zespołów z całej Polski. Jednak to nie koniec ambitnych planów. W tym roku zadebiutował w rozgrywkach Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej zespół seniorów. A to dopiero początek! Nad trzema nowymi projektami dla dorosłych pracuje się tu od kilku tygodni. Choć szczegółów na razie nie zdradzono, obiecane są kolejne pozytywne zaskoczenia. Z niecierpliwością czekamy na dalsze informacje oraz kolejne edycje turnieju dla mieszkańców.

Klasyfikacja końcowa amatorskiego Turnieju o Puchar Prezesa GLKS Nadarzyn:

1. Wybrzeże Klatki Schodowej

2. KAVTAN

3. Nadarzyniaki

4. A Team GLKS I Nadarzyn

5. Węgierski Zespół Pieśni i Tańca Leśne Dziadki

6. Armia Godeona

7. A Team GLKS II Nadarzyn

Jesteśmy pewni, że siatkówka w Nadarzynie ma przed sobą jasną przyszłość!

Fot. GLKS Orzeł Nadarzyn

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda