mobile
REKLAMA

Minisiatkarski weekend w Nadarzynie

Zakończył się dwudniowy turniej minisiatkówki w Nadarzynie. Po sobotniej wygranej Dwójki Zawiercie w kategorii czwórek, w niedzielę w kategorii trójek również triumfowały przedstawicielki tego klubu. Drugie miejsce zajęły siatkarki MUKS Sparty Warszawa.  

Marcin Kalicki
Minisiatkarski weekend w Nadarzynie

VIII Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki, zorganizowany z okazji 105. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, odbył się z wielkim rozmachem. W hali przy ul. Żółwińskiej w Nadarzynie, przez dwa dni, mogliśmy świadkować sportowemu duchowi i talentom prawie 350 młodych zawodniczek z całego kraju. Turniej rozpoczęliśmy tradycyjnie – od wzruszającego odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego – powiedział Damian Krzemiński, prezes GLKS Orzeł Nadarzyn i organizator turnieju.  

W niedzielę swoje umiejętności zaprezentowały zawodniczki w kategorii trójek. 192 młode siatkarki walczyły o każdą piłkę, rywalizując o wygraną, ale również ciesząc się samą grą. Frekwencja i zaangażowanie młodych sportowców napawały optymizmem, pokazując, jak wielką rolę w kształtowaniu postaw patriotycznych odgrywa sport. Ostatecznie najlepsze okazały się zawodniczki MKS Dwójki Zawiercie. Na podium stanęły także siatkarki MUKS Sparty Warszawa oraz Gali Skarżysko-Kamienna.

Tym samym siatkarki z Zawiercia powtórzyły sukces swoich klubowych koleżanek z soboty. W pierwszym dniu zawodów Dwójka wygrała w kategorii czwórek wyprzedzając pierwsze zespoły GLKS Orła Nadarzyn i UKS Tytana Ostrowy.

Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w organizację tego wydarzenia. Trenerom, pracownikom Gminnego Ośrodka Sportu w Nadarzynie, opiece medycznej, fotografowi, rodzicom oraz wolontariuszom – bez Was ten turniej nie mógłby się odbyć. Wasze zaangażowanie i wsparcie są dla nas nieocenione. Chciałbym podziękować także mojej wspaniałej żonie, która wspiera mnie we wszystkich działaniach – mówi prezes Krzemiński. – Gratulujemy wszystkim uczestniczkom turnieju, które nie tylko zademonstrowały swoje umiejętności sportowe, ale również ducha współzawodnictwa i koleżeństwa. To dzięki Wam, turniej ten stał się niezapomnianym wydarzeniem. Na zakończenie pragniemy zapowiedzieć, że już planujemy kolejne wydarzenia sportowe w Nadarzynie. Bądźcie z nami i do zobaczenia już niebawem – dodał.

Fot. Paweł Oleksiak Fotografia/GLKS Orzeł Nadarzyn

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda