mobile

MKS MDK niepokonany. Trzecia wygrana w trzecim meczu

Trwa znakomita passa juniorów MKS MDK Warszawa. Siatkarze ze Śródmieścia odnieśli trzecie zwycięstwo w trzecim meczu Mazowieckiej I Ligi, tym razem pokonując w trzech setach drugą drużynę KS Metro Warszawa.

Marcin Kalicki
TAGI
MKS MDK niepokonany. Trzecia wygrana w trzecim meczu

Pierwszy set nie zapowiadał tego, że spotkanie może szybko się skończyć. Żaden z zespołów nie potrafił uzyskać przewagi. Bardzo wyrównana gra trwała do końca partii. W decydującym momencie więcej zimnej krwi zachowali gospodarze i to oni cieszyli się z wygranej.

Druga i trzecia odsłona meczu to już zdecydowana przewaga gospodarzy. Zawodnicy Metra choć próbowali nawiązać walkę to tym razem musieli uznać wyższość bardzo dobrze prezentujących się siatkarzy MKS MDK Warszawa.

MKS MDK Warszawa - KS Metro II Warszawa 3:0 (28:26, 25:19, 25:16)

Gospodarze zagrali w składzie: Pasik, Woźniak, Arczewski, Rzepko, Pszczoła, Wielgosz, Kępka, Farkas, Smorągiewcz, Żelazko, Krawczak, Wróbel, Dąbrowski, Wiaderny.

Drużyna MKS MDK Warszawa z kompletem punktów zajmuje drugą pozycję w lidze, druga drużyna KS Metro jest zaś szósta. W następnej kolejce siatkarze ze Śródmieścia zmierzą się w Radomiu z Czarnymi. Mecz zaplanowano na czwartek, 22 października.

Fot. MKS MDK Warszawa

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda