mobile
REKLAMA

Najpopularniejsze festiwale w Polsce w 2023 roku!

Które festiwale w Polsce zrobiły na uczestnikach największe wrażenie, a które wciąż są przed nami i warto się na nie wybrać? Sprawdź naszą subiektywną listę najpopularniejszych festiwali w Polsce 2023 roku, o których po prostu musisz wiedzieć!

Artykuł sponsorowany
Najpopularniejsze festiwale w Polsce w 2023 roku!

Festiwale w Polsce w 2023 roku, o których warto wiedzieć!

W Polsce w 2023 roku odbyło się już wiele niezwykłych wydarzeń kulturalnych, muzycznych, sportowych czy gastronomicznych, które na długo zapadły w pamięć uczestnikom i odwiedzającym. Choć jesień już za pasem, wciąż nie brakuje festiwali i wydarzeń, które jeszcze warto odwiedzić. Poznaj festiwale w Polsce w 2023 roku, o których po prostu nie można zapomnieć!

Open’er Festival

Open’er Festival to ogromne wydarzenie, na które przyjeżdżają fani najlepszych brzmień nie tylko z naszego kraju. Czterodniowy festiwal odbywa się w Gdyni, a swoje najlepsze utwory i umiejętności sceniczne zaprezentowały takie gwiazdy jak Arctic Monkeys, Kendrick Lamar, Lizzo, Lil Nas X, Anne-Marie, Brodka, Bedoes 2115, Chivas, Editors czy Major Lazer SoundSystem. Oprócz licznych koncertów w trakcie festiwalu mają miejsce także takie wydarzeni, jak silent disco, pokazy teatralne czy spotkania NGO.

Krakowski Festiwal Górski

Krakowski Festiwal Górski to wyjątkowe wydarzenie, którego nie powinien przegapić żaden miłośnik turystyki górskiej. Już 21. edycja odbędzie się w dniach 2-3 grudnia w ICE Kraków. Oprócz tego od 4 do 31 grudnia dostępna będzie festiwalowa platforma online. W trakcie festiwalu odbędzie się także Międzynarodowy Konkurs Filmowy. Do dyspozycji uczestników będą warsztaty dotyczące bezpieczeństwa w górach, panele dyskusyjne, rozmowy z zaproszonymi gośćmi czy prelekcje. Nieważne, czy twoją pasją jest wspinanie sportowe, trekking górski, skialpinizm czy po prostu okołogórska kultura – jeśli lubisz góry w jakiejkolwiek postaci, po prostu musisz się tu pojawić.

Tydzień Kuchni Polskiej

Tydzień Kuchni Polskiej to unikalne wydarzenie, które odbędzie się od 3 do 26 listopada. Restauratorzy z całej Polski dołożą wszelkich starań, aby przekonać gości, że nasza rodzima kuchnia nie tylko nie jest nudna, ale wręcz należy do jednych z najlepszych na świecie i oferuje niezwykle bogatą paletę smaków. Za pomocą bardzo prostego w obsłudze systemu rezerwacji wybierzesz miasto, restaurację, godzinę, menu i liczbę gości – następnie wystarczy pojawić się we wskazanym lokalu i sprawić niepowtarzalną przyjemność swoim kubkom smakowym. Menu zawsze składa się z przystawki lub zupy, II dania oraz smakowitego deseru.

One Love Festival

One Love Festival to festiwal wyjątkowy pod wieloma względami. Nie dość, że trwał tylko jedną noc (z 25 na 26 listopada 2023 roku), to jeszcze odbywa się w Hali Stulecia we Wrocławiu. Dźwięki melodyjnego reggae, roots czy dub popłyną z głośników i na długo nie dadzą o sobie zapomnieć. W tym roku odbędzie się już 19. edycja, a wydarzenie przez lata uważano za największy festiwal halowy w Europie. Jak co roku line up jest pełen zarówno krajowych, jak i zagranicznych gwiazd. Warto tu wspomnieć m.in. o takich artystach jak Gentleman, Mrozu, 5’nizza, Rubens, Natalia Przybysz czy DJ Twardy Kark aka Grubson.

Orange Warsaw Festival

Orange Warsaw Festival odbył się w dniach 2-3 czerwca 2023 roku. To bez wątpienia jeden z największych i najpopularniejszych festiwali muzycznych nie tylko w stolicy, ale i całej Polsce. Wśród tegorocznych artystów nie zabrakło gwiazd z – jak to się niegdyś mawiało – pierwszych stron gazet. Thirty Seconds To Mars, Ellie Goulding, Martin Garrix, The 1975, Zara Larsson czy nasi rodzimi OKI, Ralph Kaminski, Daria Zawiałow i Otsochodzi to tylko niektórzy spośród tych, którzy na warszawskiej scenie dali niezapomniane show.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda