mobile
REKLAMA

Niezwykłe 5. Urodziny Małej Kamienicy

Spektakl pt. „Małe Hollywood”, loteria z nagrodami i oczywiście wspaniały tort urodzinowy to atrakcje, które czekały na gości piątych urodzin Małej Kamienicy. Uroczysta gala stała się również okazją do charytatywnej zbiórki pieniędzy na Wawrzynka Łabędzkiego. Impreza wsparło wielu patronów.

Andrzej Łukasiak
Niezwykłe 5. Urodziny Małej Kamienicy

Głównym punktem imprezy urodzinowej był spektakl „Małe Hollywood”. Wiecznie niezadowolona Królowa Lala nie mogła zrozumieć, dlaczego Steven Spielberg i Harry Potter nie odpowiadają na jej listy. Królowa marzyła bowiem o wielkiej karierze w Hollywood. Z pomocą pospieszyli jednak bohaterowie bajek, które można oglądać w Małej Kamienicy oraz wyjątkowo utalentowany zespół taneczno-muzyczny dzieci.

W przedstawieniu wzięli udział zwycięzcy castingu zorganizowanego przez Fundację Kulturalne Dzieci Waw PL oraz dueta JaHa. Trzeba przyznać, że rywalizacja wyłoniła prawdziwe talenty, które można było podziwiać na scenie. Dzieci śpiewały, tańczyły, a na koniec wzięły jeszcze udział w pokazie mody. Ich trud został jednak wynagrodzony nie tylko uznaniem, jakie dla ich zdolności scenicznych wyraziła Królowa Lala.

Wszyscy uczestnicy otrzymali również Małe Oskary, które wręczyli aktorzy. Swoją obecność zapowiedzieli: Jowita Budnik, Tomasz Ciachorowski, Mateusz Damięcki,Eliza Gwiazda, Agnieszka Kałuża, Sylwia Juszczak- Krawczyk i Mikołaj Krawczyk, Magdalena Lamparska, Joanna Majstrak, Elżbieta Romanowska, Anna Sandowicz, Anna Terpiłowska, Beata Jankowska – Tzimas, Krystian Wieczorek z żoną Marią, Izabela Zwierzyńska. Niestety nie wszytkie gwiazdy zjawiły się na imprezie urodzinowej. 

Spektakl przypadł do gustu także widowni, która nie szczędziła braw. Można uznać, że jeden z Małych Oskarów powinien był trafić do zebranych na sali dzieci, które z wielkim entuzjazmem swoim śpiewem, tańcem i klaskaniem wspierały występujących na scenie. Uznanie należy się również trenerom dzieci, którzy w krótkim czasie przygotowali zespół do występu: Duecie JaHa (Hannie Kochańskiej i Jackowi Zawadzie), Annie Głogowskiej i Małgorzacie Kustosz-Piątosa

W czasie urodzin odbywała się również loteria, na którą nagrody przekazali patroni gali. Po zakończeniu części artystycznej, przekazano je szczęśliwym uczestnikom zabawy. Zebrane w czasie urodzin pieniądze trafią teraz do Wawrzynka Łabędzkiego, urodzonego w 36.tygodniu ciąży z nieimmunologicznym obrzękiem, z 1 pkt w skali Apbgar i pojedynczymi uderzeniami serduszka. Dziecko ma już za sobą kilka tygodni pod respiratorem i intensywną antybiotykoterapię. Wciąż jednak boryka się z problemami z jedzeniem i przybieraniem na wadze. Lekarze podejrzewają również chorobę genetyczną.

Partnerami wydarzenia zorganizowanego przez Fundację Kulturalne Dzieci Waw PL, dueta JaHa, Małą Kamienicę oraz Family Academy zostali: Carinii Fabryka Obuwia , Salon Kosmetyczny „LA PASSIONa”, Biżuteria Be&Fe, TUTU Princess, Foxygame, Alexander Toys, Cybex, Tosia.pl, Edulandia, aQademia, Zawada Media, Derma, Miasteczko Dzieci Przedszkole Językowe, Sklep Animatora, Sylveco dla dzieci, Biovalen, Smaktiv, Ziaja, Pinee desing, Brzózka, Zakamarki, Joanna Kruczek, Dorota Goldpoint.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda