mobile

O fotel lidera. Mecz na szczycie Mazowieckiej II Ligi

Hit kolejki w Nadarzynie. Już jutro siatkarze GLKSu podejmą we własnej hali drużynę GKS Jaguar Wolanów. Mecz lidera z wiceliderem zapowiada się pasjonująco.

Marcin Kalicki
O fotel lidera. Mecz na szczycie Mazowieckiej II Ligi

To będzie niezwykle ważny pojedynek w kontekście play-offów i walki o awans do Mazowieckiej I Ligi. Gospodarze chcą kontynuować passę zwycięstw. W ostatnich dwóch meczach podopieczni trenera Piotra Przychodzkiego zdobyli komplet punktów (dwukrotne wygrane na wyjeździe po 3:1 z GKS Jastrzębią i Olympem Błonie) i chcą nadal kontynuować zwycięską passę.

Nie będzie to jednak łatwe. Lider z Wolanowa w trzech ostatnich spotkaniach stracił zaledwie jednego seta (w meczu z Borem Regut). Pozostałe dwa mecze z UKS Olimpem Skaryszew oraz GKS Jastrzębia kończyły się szybkimi wygranymi Jaguara.

Jaki to będzie mecz? – Na pewno będzie to mecz walki. Wygrana jest bardzo ważna dla obydwu zespołów w kontekście walki o pierwsze miejsce przed play-offami. Wolanów jako spadkowicz z wyższej ligi będzie chciał obronić fotel lidera. Na pewno kluczową sprawą dla wyniku meczu będzie skuteczność zagrywki – powiedział Piotr Przychodzki, trener nadarzyńskiej ekipy.

W zespole z Żółwińskiej nastąpiły zmiany kadrowe. – Do rundy rewanżowej przystępujemy wzmocnieni kilkoma zawodnikami. Na pozycji libero w drużynie GLKSu będzie występował Adam Mrukiewicz z HTC Flot MOS Wola Warszawa, a na pozycję atakującego do zespołu dołączył znany nie tylko z mazowieckich parkietów Paweł Sutyniec (jutro jeszcze nie zagra – przyp. red.). Po kontuzji wraca do zespołu środkowy Dawid Golasiński pozyskany z Iskry Warszawa – mówi trener Przychodzki.

Mecz GLKS Nadarzyn – GKS Jaguar Wolanów rozegrany zostanie w niedzielę, 28 stycznia w Hali Widowiskowo-Sportowej Gminnego Ośrodka Sportu przy ul. Żółwińskiej 41. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:30. Zapraszamy wszystkich fanów siatkówki, aby wsparli dopingiem z trybun nadarzyński klub.

Fot. Paweł Oleksiak Fotografia/GLKS Nadarzyn

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda