mobile
REKLAMA

Odpowie za kradzieże perfum

W ręce bielańskich mundurowych wpadł mężczyzna podejrzany o kradzież 13 flakonów perfum światowych marek w jednej z drogerii na terenie dzielnicy. 29-latek nie pierwszy raz przyszedł do sklepu, dlatego został zapamiętany przez pracowników. Zatrzymany usłyszał już zarzuty kradzieży mienia o wartości prawie 5 tys. złotych, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Redakcja
Odpowie za kradzieże perfum

Do zdarzenia doszło w jednej z drogerii na terenie Bielan. Pracownicy zauważyli mężczyznę, który wielokrotnie pojawiał się w sklepie, a po jego „wizytach” z półek ginęły perfumy światowych marek. Kierownik ochrony zawiadomił Policję.

Funkcjonariusze zatrzymali 29-latka, który jak się okazało, w ciągu niespełna miesiąca, zabrał ze sklepu perfumy o wartości prawie 5 tysięcy złotych. Jego poczynania zostały zarejestrowane przez kamerę zainstalowaną w sklepie.

Zatrzymany został przewieziony do komendy przy Żeromskiego oraz trafił do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego przez śledczych mężczyzna usłyszał zarzuty za kradzieży mienia. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda