mobile
REKLAMA

Operacyjni zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków

Dzięki operacyjnym z północnopraskiej komendy możliwe było zatrzymanie mężczyzny, u którego w piwnicy zostały znalezione: heroina, metamfetamina i mefedron. Policjanci zabezpieczyli nielegalne substancje, a 45-latka doprowadzili na przesłuchanie. Mieszkaniec Pragi Północ odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec zatrzymanego prokurator zastosował dozór policyjny.

inf. prasowa
Operacyjni zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków

Działania policjantów z wydziału operacyjno-rozpoznawczego z Pragi Północ doprowadziły do zatrzymania mężczyzny, który posiadał znaczne ilości narkotyków. Kilka dni temu funkcjonariusze skontrolowali jego mieszkanie.

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 45-latka, policjanci znaleźli zawiniątka z torebki foliowej z zawartością proszku koloru beżowego oraz torebki z zapięciem strunowym, a w nich zbrylona substancja koloru białego. W trakcie dalszych czynności, w piwnicy, operacyjni zabezpieczyli kolejne zawiniątka z nielegalnymi substancjami. Mężczyzna został zatrzymany pod zarzutem łamania przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Substancje zostały zbadane. Analiza wykazała, że jest to ponad  90 gramów mefedronu, 37 gramów heroiny oraz prawie 500 gramów metamfetaminy. Ponadto policjanci zabezpieczyli również pieniądze w kwocie 4000 zł.

W sprawie zostało wszczęte śledztwo. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków. Prokurator zastosował wobec mieszkańca Pragi Północ dozór policyjny. Teraz mężczyzna musi stawiać się w komendzie 3 razy w tygodniu.

 

 

 

mł. asp. Irmina Sulich

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda