mobile
REKLAMA

Paraliż komunikacyjny na Woli

Zarząd Transportu Miejskiego dostał zgłoszenie o zerwanej sieci trakcyjnej przy skrzyżowaniu ulicy Wolskiej z Aleją Prymasa Tysiąclecia. Została ona uszkodzona przez ciężarówkę. Samochód nie zmieścił się pod linią. Tramwaje nie kursują w obydwu kierunkach.

Marcin Kalicki
TAGI wypadki drogi
Paraliż komunikacyjny na Woli

Trwa usuwanie awarii. Jak informuje ZTM "linie 13, 27 od skrzyżowania Wolska / Młynarska – Młynarska, Obozowa – do krańca KOŁO. Linie 11, 26, 70 od skrzyżowania Wolska / Młynarska – Młynarska, Obozowa, Dywizjonu 303, Radiowa, Powstańców Śląskich do własnych tras". Wstrzymany został także ruch tramwajowy w ciągu ulic Powstańców Śląskich - Wolska. W miejsce linii tramwajowych Zarząd Transportu Miejskiego uruchomił linię autobusową "Za tramwaj" na trasie: OS. Górczewska - Górczewska - Powstańców Śląskich - Wolska - Zajezdnia Wola.

Awaria spowodowała wielkie utrudnienia podczas popołudniowych godzin szczytu i powrotów mieszkańców Woli i Bemowa z pracy do domu. Po wykonaniu naprawy linie tramwajowe będą stopniowo przywracane na stałe trasy.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda