mobile
REKLAMA

Pewna wygrana kadetek UMKS WAN MOS Wola na początku turnieju

Znakomicie rozpoczęły rywalizację w ½ finału Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych zawodniczki UMKS WAN MOS Wola Warszawa, które pokonały Lidera Konstantynów Łódzki bez straty seta.

Marcin Kalicki
Pewna wygrana kadetek UMKS WAN MOS Wola na początku turnieju

Stołeczne siatkarki nie miały problemów w piątkowym spotkaniu rozgrywanym w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej na warszawskiej Woli. Podopieczne trenerów Radosława Krukowskiego i Dariusza Kopaniaka w każdym z setów zagrały pewnie i bardzo skutecznie. Przełożyło się to na wynik. Warszawianki w trzech setach straciły zaledwie trzydzieści pięć punktów pewnie pokonując rywalki. W drugim piątkowym meczu siatkarki UKS Szamotulanina Szamotuły wygrały po tie-breaku z SMS Solną Wieliczka.

Wyniki pierwszego dnia turnieju:

UKS Szamotulanin Szamotuły – SMS Solna Wieliczka  3:2 (19:25, 25:14, 15:25, 25:15, 15:8)

UMKS WAN MOS Wola Warszawa – UKS Lider Konstantynów Łódzki  3:0 (25:13, 25:11, 25:11)  

Zawodniczki z Rogalińskiej zagrały w składzie: Natalia Struzik, Maria Kaczmarzyk, Anna Dorywalska, Gabriela Robińska, Anna Kadej, Natasza Ornoch, Hanna Kaczyńska, Zuzanna Kudlik , Magdalena Bondaruk, Amelia Wancerz , Natalia Jastrzębska , Aleksandra Bielecka, Blanka Lewandowska, Zuzanna Zielińska.

Dziś drugi dzień turnieju półfinałowego. W pierwszym meczu o godz. 14:00 zmierzą się kadetki SMS Solnej Wieliczka i UKS Lidera Konstantynów Łódzki. Czterdzieści pięć minut po zakończeniu tego spotkania na parkiet wyjdą gospodynie – UMKS WAN MOS Wola Warszawa oraz siatkarki UKS Szamotulanina Szamotuły.

Wcześniej, bo od godz. 10:00 w 1/2 finału Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych zaprezentują swoje umiejętności kadeci stołecznego klubu. Zapraszamy do dopingowania zespołów z trybun hali przy ul. Rogalińskiej 2.

/Marcin Kalicki/

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda