mobile
REKLAMA

Pijany, bez uprawnień uciekał autem przed policją

Nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi 35-latkowi, który postanowił kierować autem bez uprawnień, będąc pod wpływem alkoholu i do tego nie zatrzymał się do kontroli policyjnej

oprac. NKK
Pijany, bez uprawnień uciekał autem przed policją

Pomimo tego, że od wielu lat policja apeluje „piłeś nie jedź” wciąż zdarzają się przypadki takich zachowań. W ostatnich dniach na ulicach Józefowa patrol policji chciał zatrzymać do kontroli kierowcę osobowego audi, który wzbudził ich podejrzenie.

Jak relacjonuje sierż. szt. Patryk Domarecki - Mężczyzna rozpoczął manewr zatrzymywania się na poboczu, jednak w ostatnich chwili zamiast zatrzymać pojazd, mocno dodał gazu i zdecydował się na niebezpieczną ucieczkę przed stróżami prawa. Pościg nie trwał długo, a rajd zakończył się zatrzymaniem 35- letniego kierowcy, w ślepej uliczce – przekazał policjant.

W trakcie badania na obecność alkoholu w organizmie 35-latek wydmuchał 0,76 promila. Jak się okazało to nie jedyne jego przewinienie. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania autem.

Jak wskazuje policja mężczyzna usłyszał już zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz niestosowania się do polecenia zatrzymania pojazdu mechanicznego. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

fot. policja

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda