mobile
REKLAMA

Policjanci nie lecą w kulki z włamywaczami

19-latek i 20-latek włamywali się kilkakrotnie do automatów z kulkami w bielańskiej galerii handlowej. Straty jakie poniósł właściciel automatów zostały oszacowane na kwotę prawie 3500 złotych. Teraz grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności, a sprawę nadzoruje prokuratura

Jakub Bielawski
Policjanci nie lecą w kulki z włamywaczami

Kradli z galerii handlowej na Bielanach

Kilka dni temu, policjanci z Wydziału Prewencji Bielańskiej Komendy zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy w ciągu dwóch tygodni dokonali trzech włamań do automatu z kulkami w galerii handlowej na Bielanach.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni młodzi mężczyźni wielokrotnie odwiedzili tę samą galerię handlową na Bielanach. Wyczekiwali na odpowiedni moment, by następnie włamać się do automatów z kulkami, które znajdowały się na terenie galerii. Jednak ich celem nie były same kule, a skrzynka, w której przechowywane były monety. W ciągu tych dwóch tygodni dwaj koledzy dokonali trzech włamań do tych automatów, powodując straty oszacowane na niemal 3500 złotych.

Kilka dni temu, wracając do galerii, zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy z Wydziału Prewencji. Po zatrzymaniu, obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Policjanci ze stacji na Bielanach zebrali wystarczające dowody, by przedstawić młodym mężczyznom trzy zarzuty związane z kradzieżą z włamaniem. Teraz obu kolegom grozi kara pozbawienia wolności o maksymalnym wymiarze do 10 lat.

fot.Pixabay

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda