mobile
REKLAMA

Popularne zajęcia z samoobrony ze Strażą Miejską powracają w wakacje

Bezpieczna warszawianka, Bezpieczny warszawiak to zajęcia z samoobrony prowadzone przez stołeczną Straż Miejską. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się wakacyjna edycja kursów. Zapisy ruszą już w najbliższą środę, 26 czerwca

NKK
Popularne zajęcia z samoobrony ze Strażą Miejską powracają w wakacje

Kursy samoobrony prowadzone przez warszawską Straż Miejską – Bezpieczna warszawianka i Bezpieczny warszawiak cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców Warszawy. Miejsca na nie rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

W tym roku Straż Miejska po raz pierwszy organizuje wakacyjne kursy samoobrony. - Na naszych kursach uczymy przede wszystkim rozpoznawania i unikania zagrożeń, a jeśli dojdzie do konfrontacji – umiejętności skutecznej samoobrony – podkreślają prowadzący zajęcia, wykwalifikowani instruktorzy straży miejskiej, na co dzień szkolący funkcjonariuszy z technik i taktyki podejmowania interwencji.

W wakacyjnych kursach będą mogły wziąć udział 32 panie i 16 panów.

Jak informuje Straż Miejska treningi dla Pań będą odbywać się we wtorki (2, 9, 16 i 23 lipca) oraz czwartki (4, 11, 18, 25 lipca), a dla Panów w piątki (5, 12, 19, 26 lipca). Zajęcia będą realizowane w siedzibie Straży Miejskiej m.st. Warszawy na Woli przy ul. Sołtyka 8/10, w sali gimnastycznej, w godzinach od 17:00 do 18:30.

Zapisy na zajęcia będą odbywały się telefonicznie 26 czerwca 2024 r. w godzinach 8.00-14.00, pod numerem telefonu 22 855 33 13.

 

fot. pixabay

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda