mobile
REKLAMA

Potrenuj narty przed feriami

Większość z nas lubi spędzać czas wolny w formie aktywnej. Z racji zbliżających się ferii zimowych dzielnica Ochota razem z Capital Ski zorganizowała zajęcia, które przygotują mieszkańców do sportów zimowych. Jak co roku, zapraszamy na bezpłatne zajęcia dla dzieci i dorosłych w ramach projektu „Potrenuj narty przed feriami”.

informacja prasowa
Potrenuj narty przed feriami

12 lutego 2023 roku na Górce Szczęśliwickiej odbędą się bezpłatne zajęcia narciarskie. W zajęciach mogą brać udział osoby początkujące, jak również osoby bardziej zaawansowane. Do dyspozycji będą dwa stoki. Podczas zajęć osoby zainteresowane zapoznają się ze sprzętem narciarskim, a także dowiedzą się jak go poprawnie dobierać. Instruktor poprowadzi rozgrzewkę, a następnie osoby początkujące stawią pierwsze kroki na stoku.

Lekcje odbędą się na zakrytej hali narciarskiej i trwać będą od godziny 7:00 do 14:00. Obowiązują wcześniejsze zapisy, których można dokonać poprzez:

adres mailowy: info@capitalski.pl

Telefon: 732 237 406 lub 797 121 123

Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów będzie można podszkolić swoją technikę jazdy i wzmocnić kondycję. Technika jazdy na stokach pokrytych śniegiem jest taka sama, więc jest to świetne przygotowanie przed górskimi wypadami na narty. „Potrenuj narty przed Feriami” ma na celu promowanie zdrowego spędzania czasu oraz umożliwienie zapoznania się z atrakcjami, jakie oferuje Górka Szczęśliwicka przez cały rok. Program dedykowany jest dla mieszkańców Ochoty i innych dzielnic stolicy. W zajęciach może wziąć udział 60-80 osób, a o tym, czy zostaniemy zakwalifikowani, zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Capital Ski to jedyne całoroczne stoki pod dachem w Warszawie na Ochocie, dające możliwość uprawiania sportów zimowych bez wyjeżdżania w góry. Treningi odbywają się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, a obserwacja techniki jazdy w lustrze weneckim pozwala na bieżące korygowanie błędów.

Zajęcia odbędą się w Capital Ski, Park Szczęśliwicki, ul Drawska 22, I piętro.

Dodatkowo do dyspozycji uczestników jest szatnia, toaleta i strefa relaksu.

fot. J.Kawaliszyn

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda