mobile
REKLAMA

Przepisy rowerowe bez tajemnic – odwiedź Miasteczko Ruchu Drogowego

Jutro po raz kolejny w Miasteczku Ruchu Drogowego przy ulicy Sołtyka strażnicy miejscy organizują piknik „Zdrowo-rowerowo”. Od 11 do 16 będzie można za darmo skorzystać z wielu atrakcji, zjeść pyszną grochówkę, napić lemoniady i posmakować cukrowej waty. 

oprac. NKK
Przepisy rowerowe bez tajemnic – odwiedź Miasteczko Ruchu Drogowego

To zaproszenie skierowane jest do dzieci i dorosłych. Jutro w Miasteczku Ruchu Drogowego odbędzie się piknik „Zdrowo-rowerowo”. Będzie można sprawdzić i przeszkolić swoje umiejętności przepisowej jazdy na rowerze, obejrzeć smogowóz czy drony, które pracują przy kontroli zawartości dymu wydobywającego się z kominów.

Ponadto - Będzie również można zobaczyć wyposażenie i porozmawiać o interwencjach Ekopatrolu, a także wziąć udział w mini-szkoleniu z pierwszej pomocy przedmedycznej, prowadzonym przez ratowników ze Straży Miejskiej oraz obejrzeć pokazy samoobrony w wykonaniu instruktorów technik i taktyk interwencji – podkreślają organizatorzy wydarzenia.

Na gości wydarzenia będzie czekał również wóz strażacki, symulator dachowania czy alkogogle. Nikt z pikniku nie wyjdzie głodny czy spragniony, gdyż w jego trakcie serwowana będzie grochówka, lemoniada, prażona kukurydza, wata cukrowa czy warszawska kranówka.

Uczestnicy mogą przyjechać własnym rowerem (i pod okiem strażników dokonać jego przeglądu) lub wypożyczyć rower na miejscu.

 

fot.Straż Miejska

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda