mobile
REKLAMA

Przywitaj szkołę ekstrazakupami i prezentami od Galerii Bemowo

Zbliża się ten wyjątkowy czas, kiedy znowu wracamy do szkolnych ławek, pełni energii i gotowi na nowe wyzwania! Aby wprowadzić w Was w dobry nastrój przed pierwszym dzwonkiem, Galeria Bemowo przygotowała akcję "Back to school z prezentami"! W sobotę 26 sierpnia zróbcie zakupy za min. 150 złotych i zgarnijcie bon o wartości 50 złotych na kolejne zakupy!

Informacja prasowa
Przywitaj szkołę ekstrazakupami i prezentami od Galerii Bemowo

Czas na powrót do szkolnej rzeczywistości! Ostatni weekend sierpnia to idealny moment, aby zaopatrzyć się w niezbędne przybory, książki i akcesoria, które pomogą osiągnąć Waszym pociechom szkolne sukcesy. A jeśli zakup wyprawki szkolnej można dodatkowo połączyć z prezentami – brzmi to jak świetny plan, z którego grzechem byłoby nie skorzystać. Dlatego w sobotę 26 sierpnia zapraszamy do udziału w akcji organizowanej przez Galerię Bemowo. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zrobić zakupy za minimum 150 złotych, a następnie okazać dowody zakupu hostessie i odebrać upominek w postaci bonu o wartości 50 złotych na zakupy w galerii.

Ale pamiętajcie – liczba upominków ograniczona. Możecie łączyć maksymalnie 2 paragony, przy czym zakupy w hipermarkecie mogą stanowić maksymalnie 50 złotych. Otrzymany bon można wykorzystać tylko w dniu 26.08.2023 w następujących sklepach: A Guzik!, Autokomplex, Big Star, Biżuteria Caroline, Cafe Słodziak, Cezar, Coffee is, Contract, Czas na Herbatę, Denique, Dobra Buła, Eden, For You Prestige, Golden Rose, Hola Boutique, KFC, New Elegant, Optyk Studio Focus, Pizza Hut, Promax, Recman, Tchibo, Tele Magic, VR4U - Salon VR, Yes, Ziko Dermo i Cukiernia Gajewski.

Akcja odbędzie się w sobotę 26 sierpnia 2023 roku w godzinach 11.00-18.00 lub do wyczerpania puli bonów zakupowych. Regulamin jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda