mobile
REKLAMA

Przywitaj wiosnę śmiechem w warszawskim Teatrze Capitol!

Najlepsze komedie i brawurowe farsy w gwiazdorskich obsadach, szalone spektakle
improwizowane, roztańczone musicale dla młodzieży oraz bajki edukacyjne dla najmłodszych, to wszystko czeka na Widzów na deskach stołecznego Teatru Capitol w marcu.

Informacja prasowa
Przywitaj wiosnę śmiechem w warszawskim Teatrze Capitol!

Już w niedzielę, 19 marca Teatr zaprasza na dwie przebojowe sztuki. Światowy hit teatralny „O co biega?” w dziewięcioosobowej obsadzie, która rozbawi do łez każdego oraz prześmieszne przedstawienie „Dwie pary do pary”, gdzie świeżo poślubieni małżonkowie muszą zmierzyć się z niespodziewanymi współlokatorami w swoim hotelowym pokoju. Na scenie m.in: Anna Czartoryska - Niemczycka, Stefan Pawłowski, Dariusz Wieteska i Lesław Żurek.            21 marca, w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny na wszystkich żądnych dobrej zabawy czekać będzie prawdziwy komediowy rollercoaster z bohaterami „Kochanych pieniążków.” Wystąpią m.in: Anna Korcz, Tomasz Schimscheiner, Andżelika Piechowiak oraz Waldemar Obłoza. Kto wcieli się w rolę skorumpowanego gliny? Kto wyprawi przyjęcie urodzinowe, a kto będzie w posiadaniu walizki pełnej pieniędzy? Przekonajcie się Państwo sami biorąc udział w przedstawieniu!
           
            Dzień później, 22 marca o dobre nastroje widzów zadbają Daria Widawska, Michalina Sosna, Andrzej Deskur oraz Wojciech Solarz w pełnym tajemnic spektaklu „A mi to rybka!”.

           
            W weekend, 25 marca na życzenie publiczności do sprzedaży trafił dodatkowy termin sztuki „Małżeństwo to morderstwo”. Brawurowy duet: Anna Gornostaj i Olaf Lubaszenko, staną przed rozwiązaniem kryminalnej zagadki i spróbują ustalić kim są prawdopodobni zabójcy oraz czy lepszym narzędziem zbrodni jest rama od roweru, czy może zatrute pralinki? Pamiętajcie, że rozwiązanie zagadki już w ostatnią sobotę marca!
 

            Na zakończenie miesiąca Teatr przygotował nie lada gratkę dla wszystkich miłośników teatru i dobrej zabawy - wspólnie świętowanie Międzynarodowego Dnia Teatru. 27 marca wieczorem czekają na Państwa aż dwa hitowe przedstawienia: musical dla młodzieży „KONGO” na którym będziecie fantastycznie bawili się całą rodziną oraz specjalny pokaz komedii „Czy Ty to Ty?” z udziałem Marzeny Rogalskiej. Bilety na oba spektakle tego dnia Teatr oferuje w specjalnej cenie, obok której nie można przejść obojętnie.
Szczegóły na stronie: www.teatrcapitol.pl/miedzynarodowy-dzien-teatru

 

            Na dobry początek każdego weekendu Capitol zaprasza na Piątkowe Potańcówki w amerykańskim stylu, a w soboty na dancingi z muzyką na żywo w rytmie największych tanecznych hitów. Nie zapominamy o  najmłodszych, po każdej weekendowej bajce czekają na nich angażujące animacje.

 

Czas na dobrą zabawę! Czekamy na Was :)

Bilety i szczegóły: www.teatrcapitol.pl

Kasa Teatru Capitol: tel.(+48) 22 620 21 42 / e-mail: bilety@teatrcapitol.pl
 

Patroni medialni Teatru Capitol: RMF MAXX, Onet, Rzeczpospolita, Tele Tydzień, Świat Kobiety, AMS, Familie.pl, Przegląd

Partnerzy Teatru Capitol: oBag, Kicket.com, MOKOSH, Aktywna Warszawa, Strefa Music Art, Best Can, MZA, Krajowa Grupa Spożywcza właściciel marki Polski Cukier.

Teatr Capitol jest członkiem Unii Teatrów Niezależnych.

fot.Cezary Piwowarski materiał Teatr Capitol

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda