mobile
REKLAMA

Punkt Legii w meczu z Chrobrym

W 6. kolejce Tauron 1. Ligi siatkarze stołecznej Legii zmierzyli się z SPS Chrobrym Głogów. Nieźle radzący sobie, jak na pierwszy sezon na tym poziomie rozgrywkowym „Wojskowi” zdobyli kolejny punkt.

Marcin Kalicki
Punkt Legii w meczu z Chrobrym

Spotkanie beniaminków przyniosło wiele emocji. W kolejnych setach sytuacja na tablicy wyników zmieniała się jak w kalejdoskopie. Niesamowite serie punktowe gospodarze przeplatali ze słabszymi momentami. Efekt? Ponad dwie godziny walki, pięć setów i jeden punkt Legii. Punkt, który może być bardzo ważny na koniec sezonu.

Legia Warszawa – SPS Chrobry Głogów 2:3 (21:25, 25:15, 20:25, 25:23, 10:15)

 

Składy:

Legia: Karol Rawiak, Maciej Stępień, Arkadiusz Żakieta, Tomasz Obuchowicz, Jakub Abramowicz, Bartosz Stępień, Wojciech Sumara, Bartosz Tomczak, Bartosz Gomułka, Kamil Szewczyk, Kacper Bobrowski, Kamil Leliwa, Piotr Szlęzak, Patryk Akala.

Chrobry: Hubert Węgrzyn, Krzysztof Antosik, Marcin Ociepski, Bartosz Janeczek, Stanisław Wawrzyńczyk, Mateusz Januszewski, Tomasz Błądziński, Krzysztof Rykała, Jakub Tubiak, Mateusz Kucharski, Filip Biegun, Filip Troczyński, Mikołaj Kałkowski, Maciej Polański.

– Z jednej strony dopisujemy kolejny punkt na swoim koncie co cieszy, z drugiej jednak liczyliśmy zwycięstw:o. Mecz był bardzo nierówny na co wskazują wyniki poszczególnych setów. Gracze z Głogowa zachowali jednak wczoraj więcej zimnej krwi w tie-breaku i zasłużenie wygrali całe spotkanie. My od dzisiaj skupiamy się na kolejnym meczu chcemy i potrafimy grać lepiej. Mam nadzieję, że pokażemy to już w najbliższym, bardzo intensywnym dla nas tygodniu – powiedział Maciej Stępień, rozgrywający „Wojskowych”.

W kolejnym meczu Tauron 1. Ligi legioniści zmierzą się w hali OSiR Mokotów przy ul. Niegocińskiej z Chemeko-System Gwardią Wrocław. Spotkanie rozpocznie się w środę, 27 października o godz. 19:00.

Fot. Paweł Oleksiak Fotografia

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda