mobile
REKLAMA

Siatkarski Turniej Młodziczek z Okazji Dnia Dziecka

Osiem zespołów rywalizowało w niedzielę w siatkarskim Turnieju Młodziczek z Okazji Dnia Dziecka w Nadarzynie. W ciekawych, wyrównanych zawodach triumfowały zawodniczki MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki.

Marcin Kalicki
Siatkarski Turniej Młodziczek z Okazji Dnia Dziecka

Hala Widowiskowo-Sportowa Gminnego Ośrodka Sportu w Nadarzynie po raz kolejny w tym roku gościła niezwykłe siatkarskie zmagania. Tym razem w obiekcie przy ul. Żółwińskiej swoje umiejętności zaprezentowało osiem zespołów w kategorii młodziczek. O często zaciętej i stojącej na wysokim poziomie rywalizacji najlepiej niech świadczą liczne tie-breaki oraz przedłużenie się turnieju o niemal dwie godziny. Ostatecznie najlepsze okazały się siatkarki pierwszego zespołu MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki, które wyprzedziły UKS Volley 34 Łódź i Łaskovię Łask. Tuż za podium znalazły się gospodynie – GLKS Nadarzyn.

Długi i intensywny sezon dla rocznika 2010/11 zakończyliśmy Turniejem z Okazji Dnia Dziecka – mówi Klaudia Jagusiak, trenerka i współorganizatorka wydarzenia. – Drużyna Michała Jagusiak zajęła czwarte miejsce, ale wynik nie odwzorowuje tego, co dziewczyny pokazały na parkiecie i też nie o sam efekt końcowy tutaj chodziło. Możliwość zagrania przeciwko silnym i wysokim zespołom pokazała nasze słabe strony, wiemy nad czym pracować podczas przygotowań do kolejnego sezonu, a jakie elementy są naszym atutem i jakie należy doskonalić. Dziękujemy rodzicom-kibicom za pomoc w przygotowaniach i za fantastyczny doping – dodała.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. MUKS Dargfil I Tomaszów Mazowiecki

2. UKS Volley 34 Łódź

3. Łaskovia Łask

4. GLKS Nadarzyn

5. KS Metro Warszawa

6. MUKS Dargfil II Tomaszów Mazowiecki

7. UMKS Tuszyn

8. UKS Orlęta Raszyn

Przed rocznikiem 2011 została jeszcze rywalizacja w Mistrzostwach Polski w kategorii czwórek w Katowicach. Kilka dni później Agata Bykowska będzie walczyła w siatkówce plażowej.

Organizatorami weekendowego turnieju w Nadarzynie było Stowarzyszenie z Pasji Do Sportu oraz Sekcja Siatkówki GLKS Nadarzyn. – Wydarzenie nie odbyłoby się, gdyby nie dofinansowanie uzyskane od Gminy Nadarzyn, Samorządu Województwa Mazowieckiego, Powiatu Pruszkowskiego oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki. Bardzo dziękuję Klaudii i Michałowi Jagusiakom za organizację zawodów – mówi Damian Krzemiński, prezes Sekcji Siatkówki GLKS Nadarzyn.

/Marcin Kalicki/

Fot. Sekcja Siatkówki GLKS Nadarzyn

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda