mobile
REKLAMA

Skarb Państwa stracił pond 5 mln zł. Policja przechwyciła nielegalne e-papierosy

Pond 17 mln zł, to czarnorynkowa wartość e-papierosów bez akcyzy, które zostały zabezpieczone przez stołecznych policjantów w Wólce Kosowskiej i Tarczynie. - Okazało się, że straty Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconego podatku akcyzowego wynoszą ponad 5 milionów złotych -podkreśla policja

IS
Skarb Państwa stracił pond 5 mln zł. Policja przechwyciła nielegalne e-papierosy

300 tysięcy sztuk e-papierosów bez polskiej akcyzy o czarnorynkowej wartości ponad 17 mln zł przejęli stołeczni policjanci w trakcie działań w Wólce Kosowskiej i Tarczynie. W sprawie zostali zatrzymani dwaj obywatele Indii w wieku 32 i 37 lat i 46-letni obywatel Ukrainy.

Mężczyźni zostali złapani na gorącym uczynku.

-Działania mające na celu ich zatrzymanie zorganizowali kilka dni temu na terenie Wólki Kosowskiej. Tam zauważyli, jak będący w ich zainteresowaniu mężczyźni, Oplem Movano wjeżdżają na teren składowania kontenerów w Tarczynie i wypakowują z niego do boksu duże ilości kartonów kartonowych pudeł, a następnie odjeżdżają i wracają na teren magazynów, z którego przyjechali – relacjonuje policja.

W wyniku działań obywateli Indii i Ukrainy skarb państwa stracił ponad 5 mln zł z tytułu niezapłaconego podatku akcyzowego.

fot. policja

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda