mobile
REKLAMA

Stfur zbiera Żniwo i koncertują w Warszawie

1 grudnia w PraCoVnia Art-Club na Żoliborzu odbędzie się koncert "Opowieści ze starego lasu". Zagrają zespoły Stfur i Żniwo. Start o godzinie 19:00!

Klaudia Kwasek
Stfur zbiera Żniwo i koncertują w Warszawie

PraCoVnia Art-Club zaprasza na zimową muzyczną ucztę w Warszawie pod tytułem “Opowieści ze starego lasu”. Już 1 grudnia o godzinie 19:00 wystąpią zespoły Żniwa i Stfur! Bilety nadal dostępne - koszt to 50zł, jednak cena w dniu koncertu zwiększa się do 60zł, więc warto zakupić z wyprzedzeniem!

Żniwa to duet małzeństwa Skjere i Raido. Multiinstrumentaliści tworzą neoceltycką, słowiańską i nordycką muzykę pagan-folkową, nawiązującą do starożytnych wierzeń, legend i fantazji. Żniwa grają tylko na prawdziwych, akustycznych instrumentach - usłyszysz ich śpiew i grę na lutni romantycznej, skrzypcach pięciostrunowych, didgeridoo, bębnie, harfie neoceltyckiej, tagelharpie oraz fletach irlandzkich, poprzecznych i alikowotowych. Żniwa są ich najważniejszym projektem, ale fani mogą ich również zobaczyć na scenie wraz z Żywiołakiem.

Stfur to z kolei duet utworzony przez Arunkę i Rena. Wyśmienici muzycy zasłynęli już z niezwykłych zespołów (Arunka i Furda). Ich brzmienie to organiczna muzykę z pogranicza paganfolku, ambientu, muzyki filmowej i soundtrackowo-growej. Tworzą od niedawna, ale już można odsłuchać ich utworów na youtubie.

Po koncercie oba zespoły zapraszają do zamienienia kilku zdań oraz zachęcają do kupienia płyt zespołu Żniwa i innego merchu (koszulki, bluzy, zawieszki itp.). 

fot.Facebook/Żniwa X Stfur - Koncert “Opowieści ze starego lasu”

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda