mobile
REKLAMA

Świąteczna komunikacja

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, aby umilić ten czas przygotowań w stolicy będzie mnóstwo atrakcji, które będą czekać na odwiedzających. Należy do nich m.in. świąteczne metro, a pojawi się już na początku grudnia

Patrycja Parzych
Świąteczna komunikacja

Świąteczne metro 2023 

Przyozdobione metro warszawskie na święta jest tradycją od kilku lat. Już na początku grudnia będzie można spotkać takie metro na torach warszawskich. Na ten moment konkretna data nie jest znana, gdyż ma to być niespodzianka dla mieszkańców. Jedynie można przypuszczać, że podobnie jak w poprzednich latach metro będzie gotowe na 6 grudnia. 

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podzielił się z internautami, jak w tym roku będzie wyglądać wyjątkowy pociąg. Na udostępnionych przez prezydenta zdjęciach widzimy m.in. kolorowy ogon Warszawskiej Syrenki oraz kamieniczki na Starówce.

W ubiegłym roku specjalny pociąg jeździł na zmianę po M1 i M2. Z zewnątrz był oklejony świątecznymi i warszawskimi symbolami, nie zabrakło też życzeń dla mieszkańców. W środku - poza ozdobami - pojawiły się fragmenty kolęd oraz kolorowe lampki.

fot. Metro Warszawskie FB 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda