mobile

ŚWIĄTECZNE TARGI BIŻUTERII I DODATÓW

Co można było znaleźć na Targach Biżuterii i Dodatków, które odbywały się w 2-3.12 w Pałacu Kultury i Nauki? Przeczytajcie sami!

Klaudia Kwasek
ŚWIĄTECZNE TARGI BIŻUTERII I DODATÓW

W dniach 2 i 3 grudnia 2023 roku miałam okazję odwiedzić Świąteczne Targi Biżuterii i Dodatków w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, gdzie odbywał się również Targ Świąteczny oraz Festiwal Pierogów Świata. Było to niezwykle ciekawe i inspirujące doświadczenie, które pozwoliło mi poznać wiele różnorodnych i oryginalnych produktów.

Na Świątecznych Targach Biżuterii i Dodatków można było podziwiać i kupować starannie oraz ręcznie wykonane naszyjniki, bransoletki, pierścionki, kolczyki, broszki, wisiorki, opaski, szale, torebki i wiele innych akcesoriów. Wystawcy prezentowali swoje niepowtarzalne kolekcje, tworzone z ogromną pasją i zaangażowaniem. Znalazłam tam biżuterię z różnych materiałów, takich jak srebro, złoto, kamienie szlachetne, szkło, drewno, filc, tkanina, papier, plastik, metal, skóra, koronka, bursztyn, koraliki, muszle, pióra i wiele innych. Były to zarówno proste, eleganckie, jak i fantazyjne oraz kolorowe wzory.

Na każdym stoisku wystawiona biżuteria oraz dodatki miały też swój indywidualny styl. Pojawiały się delikatne wisiorki, kryształowe zawieszki, bogata złota i srebra biżuteria, a nawet całe stoisko poświęcone biżuterii dla panów oraz nawiązującej do popularnych filmów i seriali. Wystawcy z wielką chęcią opowiadali o swoich produktach, ale także o swojej drodze do spełniania swoich pasji. Niestety spośród trzech wydarzeń, które odbywały się w Pałacu Kultury, to cieszyło się najmniejszym zainteresowaniem, czego powodem prawdopodobnie było, jak stwierdzali wystawcy, duże nagromadzenie podobnych wydarzeń w Warszawie w ten sam weekend. Jestem jednak pewna, że osoby zainteresowane właśnie biżuterią, znalazły na tych targach coś dla siebie.

Podsumowując, Targi Biżuterii i Dodatków w Pałacu Kultury i Nauki były nie tylko doskonałą okazją do zrobienia przedświątecznych zakupów, ale także do poszerzenia swoich horyzontów i zaspokojenia ciekawości. Byłam pod wrażeniem bogactwa i różnorodności oferty, a także atmosfery radości i twórczości, która panowała na tym wydarzeniu. Polecam wszystkim, którzy szukają niebanalnych i oryginalnych produktów, by odwiedzili to wydarzenie następnym roku.

fot. Klaudia Kwasek

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda