mobile
REKLAMA

Świąteczny Slow Weekend

Przez całą sobotę i niedzielę Mińska 65 gości największą imprezę targową w Polsce. To doskonała okazja na znalezienie wyjątkowych świątecznych prezentów.

Adam Kutryba
Świąteczny Slow Weekend

Ideą Slow Weekend są zakupy będące w zgodzie z nurtem Slow, który nawołuje do przemyślanego konsumpcjonizmu. Jego efektem ma być rozważne kupowanie, przeciwne do bezrefleksyjnego pośpiechu, cechującego impulsywne zakupy w galeriach handlowych. Czasami mniej znaczy więcej, dlatego zwolennicy nurtu Slow przekonują do kupowania ekologicznych produktów od polskich twórców, które wyróżniają się wysoką jakością.

Na Mińskiej 65 znajduje się ponad 350 stanowisk rodzimych sprzedawców, którzy zachęcają do zapoznania się z ich oryginalnymi wyrobami. Podczas Slow Weekend można zaopatrzyć się m.in. w odzież, biżuterię, kosmetyki, jedzenie, książki, płyty, a nawet meble.

Targi są nie tylko okazją do zakupów, lecz również przestrzenią licznych atrakcji. Chętni mogą wziąć udział np. w warsztatach szycia worków na prezenty, czy skorzystać z usług barbera i studia tatuażu. Przygotowane są także atrakcje dla dzieci, którym znudzi się zwiedzanie stoisk.

Ciekawostką jest Kanaba Fair, czyli kolejna edycja Targu Konopnego, mającego być miejscem wymiany myśli, produktów i usług. Odwiedzający mogą zakupić całkowicie legalne leki, żywność oraz kosmetyki tworzone z konopi.

Na Slow Weekend każdy znajdzie coś dla siebie i swoich bliskich. To dobre miejsce na kupno świątecznych prezentów.

W niedzielę targ będzie czynny od godziny 11:00 do godziny 19:00; wstęp jest bezpłatny.

Adam Kutryba

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda