mobile
REKLAMA

Święto Kina: zobacz najnowsze hity za 12 złotych!

„After 5. Na zawsze", „Niezniszczalni 4", „Mavka i strażnicy lasu" i premierowo „Piła X" - to tylko niektóre z filmów, które będą dostępne w ramach Święta Kina 2023. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć na dużym ekranie najnowsze produkcje dystrybuowane przez Monolith Films. To już ósma edycja Święta Kina, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 30 września

Jakub Bielawski
Święto Kina: zobacz najnowsze hity za 12 złotych!

Gratka dla kinomaniaków

Już w najbliższy piątek, 30 września, fani kina będą mogli skorzystać z wyjątkowej okazji i obejrzeć dowolny film 2D za jedyne 12 zł. W tym roku do inicjatywy przyłączyło się ponad 230 kin z całego kraju, oferując szeroki wybór filmów z różnych gatunków i krajów. Aby skorzystać z promocji, wystarczy wejść na stronę www.swietokina.com i wybrać kino oraz seans.

Taka okazja tylko raz w roku

Bilety można kupić online lub w kasie kina, jednak przy zakupie przez internet należy liczyć się z dodatkowymi opłatami. To doskonała propozycja dla wszystkich miłośników kina, którzy chcą spędzić sobotni wieczór w towarzystwie dobrych filmów. W ubiegłym roku Święto Kina przyciągnęło rekordową liczbę ponad 500 tysięcy widzów. Czy w tym roku uda się pobić ten wynik? Nie przegap tej szansy i już dziś zaplanuj swój filmowy weekend!

Organizatorami wydarzenia są sieci kin Cinema City, Helios i Multikino oraz Stowarzyszenie Kin Studyjnych i Stowarzyszenie „Kina Polskie". Celem „Święta Kina" jest przede wszystkim propagowanie kultury chodzenia do kina, przekonanie nieprzekonanych do dużego ekranu oraz promocja filmów. Wydarzeniu patronuje Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Więcej o filmach: https://www.monolith.pl/filmy/

fot.mat.pras.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda