mobile
REKLAMA

Święto Starych Bielan

Już po raz drugi Urząd Dzielnicy zaprasza mieszkańców Warszawy do spotkania podczas Święta Starych Bielan, które w tym roku odbędzie się w niedzielę, 15 lipca.

Informacja prasowa
Święto Starych Bielan

Tradycyjnie spotkamy się na Placu Konfederacji i ulicy Płatniczej, która swoją rozpoznawalność zawdzięcza niskiej zabudowie z okresu międzywojennego i zabytkowym gazowym latarniom.

Będzie to wspaniała okazja do integracji – mieszkańcy ulicy wyjdą z domów i w swoich ogródkach przygotują mini wystawy oraz wyprzedaże garażowe. Na dzieci czekać animacje i zabawy. Na placu konfederacji zagra zespół „Bonanza” oraz DJ. Muzyka będzie klimatyczna i do tańca.

To do zmroku, a potem? Gdy zrobi się ciemno zaprezentowany zostanie pokaz starych zdjęć, któremu towarzyszyć będzie opowieść varsavianisty – Jarosława Zielińskiego. Na koniec zobaczymy film pt. „W blasku gazowych latarni” – opowieść o bielańskim latarniku.

Organizatorzy mają nadzieję, że „Święto Starych Bielan” nie tylko zintegruje mieszkańców Dzielnicy, ale pozwoli im także poznać kawałek jej historii.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda