mobile
REKLAMA

"Szkic ma moc" w Muzeum Karykatury

Konkurs „Szkic ma moc”, towarzyszący ogólnopolskiemu Satyrykonowi, jest skierowany do uczniów, studentów i absolwentów szkół i uczelni o profilu artystycznym. Do 9 lutego można nadsyłać szkicowniki, autorki i autorzy najlepszych zostaną nagrodzeni

Informacja prasowa
"Szkic ma moc" w Muzeum Karykatury

SZKIC MA MOC to konkurs na szkicowniki, który od trzech lat towarzyszy konkursowi głównemu i jest skierowany do uczniów, studentów oraz absolwentów szkół i uczelni artystycznych. W tym roku zainteresowanie konkursem przeszło najśmielsze oczekiwania. W szranki stanęła rekordowa liczba 436 uczestników – prawie dwa razy więcej niż w poprzedniej edycji.

Na wystawie w Muzeum Karykatury można zobaczyć 128 szkicowników. To szkicowniki czołowych nazwisk młodej polskiej ilustracji, projektowania czy plakatu, a także młodych twórców i twórczyń, dopiero rozpoczynających przygodę ze światem artystycznym. 

Wraz z ogłoszeniem kolejnej edycji konkursu nadchodzą pewne zmiany, które ucieszą potencjalnych uczestników. Tym razem stających w konkursowe szranki organizatorzy dzielą na dwie kategorie wiekowe: uczniów, studentów i absolwentów do 30. roku życia studentów i absolwentów, starszych niż 30 lat.

Szczegóły dotyczące konkursu – na stronie satyrykon.pl.

Wystawę w Muzeum Karykatury “Satyrykon. Szkic ma moc” można oglądać do końca roku.

fot.mat.pras

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda